Sedeži alkantara

Začel/a andraž, Marec 31, 2015, 01:23:49 POPOLDNE

Prejšnja tema - Naslednja tema

andraž

Mogoče kdo ve kako je možno polepšati sedeže iz alkantare pri Exclusivu, ki so nadgrdo namuckajo.

GSclub

malo si lahko pomagaš z britvico...

andraž

To si znam predstavljat, ampak se mi zdi zelo radikalno, malo postrani odrežeš, pa je luknja... Èe je kakšna bolj "soft" varianta, ki še dela.

mirchi

Vibracijska brusilka z regulacijo hitrosti in 400 brusni papir.
Rezervni deli XM ugodno naprodaj!

rsm23

Ali pa namenski odstranjevalnik muck...se dobi poceni.
Sem ravno danes pri enem izmed ljubljanskih prodajalcev na črni C5 II občudoval tako namuckan sedež ;)

andraž

Si bil na Samovi verjetno...

rsm23

Jap sem ga gledal nekaj ur pred tabo, ker se je foter zanimal zanj. In bi ga vzel, če nebi danes bil stari celodneven ;)
Naj ti dobro služi!

andraž

A to imaš kakšen podatek več? Sem mislil, da je to skrivnost...

rsm23


andraž

He he, kako se hitro zvedo stvari. Trenutno je samo rezerviran...

andraž

Pa če lahko malo bolj podrobno opišeš kako zgleda ta namenski odstranjevalnik muck in kje se to čudo kupi.

rsm23

Takšnega sem imel pred leti doma. Na sedežih ga sicer nisem probal, ampak pomojem bi vseeno bil učinkovit.

Včasih se jih najde v kakšnih Hofrih, Lidlih še ceneje.

žabec

#12
Obstajajo tudi mali brivniki na baterije za zmuckane puloverje, morda bi si s tem lahko pomagal. No to je ta naprava iz spodnjega posta.
Samo ena boginja je prava !

andraž

Sem zvedel kaj je za narediti. Vzameš fin brusni papir, tak ki je dvostranski nalepljen na cca cm penaste gume in prebrusiš nacufan del-piling. Gre vse dol.

garac

[SIGPIC][/SIGPIC]  
http://www.izposodiorodje.si/