Koliko je to vredno ?

Začel/a xpuser, September 09, 2012, 07:43:32 POPOLDNE

Prejšnja tema - Naslednja tema

Jogador

Èe je pa zadnji most fuč, potem pa sploh nimaš kaj razmišljat, tega sam skoraj ne moreš zrihtat, pod 300€ pa ne prideš skos.
Every big accident starts with a bloke saying:
"Watch this..."
:Hammer3:

zlikovski

Vprašanje v kakšnem stanju je zadnja prema, če se še da porihtat prideš skoz z 150€, če delaš sam, če pa se neda porihtat, pa računaj za zadnji novi most 700€.

tomaz555

Kolikšna je realna cena avta ne vem. Ampak če bi bil avto moj, bi bil pri taki poškodbi že pri kleparju. Sploh ne bi razmišljal. Dober, rabljen avto ni prav simpl dobiti.
Pri večji poškodbi na Japoncu me je popravilo stalo 500 evrov.

Dragan3

pogreb od avta za mene ...... ce jo greš rihtat pa da sam delaš te košta tam ene 400-500ew. ce je most hin dodatnih 200ew. seveda to so cene ce use sam zamenjaš pa use sam prebarvaš :D

zlikovski

Avto kot avto ni slab, dejstvo je, da nima cene napram novih rezervnih delov, ker te delo in deli stanejo kot sama cena avta.

gregor

Pri takem avtu je sigurno smiseln nakup, če ti je za izgled vseeno.
Vezna stena se s "flašncugom" potegne ven kolikor pač gre, havba se pogliha toliko da se zapira, odbijač se udari ven in z malo improviziranja prišraufa nazaj. Pa malo je še treba izolacijo popravit.
Celotno popravilo stane nekaj malega, avto je drugače tehnično verjetno soliden, od prvega lastnika, tudi velik servis je verjetno že bil opravljen.
Evasion 2.1TD 1999
Fiat Ulysse 1.9TD 1995, Fiat Scudo 1.9TD 1999, Fiat Scudo 1.9TD 1998 Avtodom
Zelena Xantia Berline 1.9TD
Lada Niva 2.4D
2x Nissan Patrol Y61
Naprodaj veliko rabljenih delov za Xantio