Vrni se   Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Akustika v vozilu in dodatki

Akustika v vozilu in dodatki Vse o akustiki v vašem vozilu

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 26-07-20, 17:32   #1
Freenasty
Svež Citroenar
 
Freenasty's Avatar
 
Pridružen: Aug 2009
Lokacija: Nova Gorica
Prispevki: 6
Default Razne težave Rt6

Do sedaj sem imel C5 exclusive letnik 2011 s katerim nisem imel nobenih problemov kar se tiče radia in navigacije.
Sedaj sem kupil isti avto letnik 2014 in imam kar nekaj težav, ki me motijo:

1.) Če poslušam npr. Radio ena mi namesto ime pesmi piše Pop music, tako je pri večini postaj čeprav nekatere prikazujejo naslov pesmi (Val 202, Robin)
2.) Še bolj me moti tisti kompas na levi strani ekrana, na desni pa zmanjka prostora, da bi v celoti prikazalo ime izvajalca itd...se da odstranit tisti kompas, da bi prikazovalo čez cel ekran radio?
3.) Navigacija je v prejšnjem imela tudi hišne številke vasi po sloveniji, ta nima niti od manjših mest ulic...mislim da so nameščene mape iz 2016.
4.) Na števcu mi ne prikazuje navigacije ampak cel čas piše Zone not maped
5.) Tudi na zvočnikih mislim da so šparali. Čeprav imam sedaj Hifi system z vgrajenim subom v prtljažniku, se mi zdi da je kvaliteta zvoka slabša kot v starem C5.

Najbolj bi bil vesel, če bi mi kdo rekel, da se da rešiti drugo točko s kako nastavitvijo oz. kak update?

Hvala

Zadnji popravek od Freenasty : 26-07-20 at 17:36
Freenasty ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Akustika v vozilu in dodatki

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Nov firmware za navigacijo RT6 (eMyWay) SeBcHy Citroen in navigacija 93 17-09-21 19:14
RT6 - prikaz temperature motorja in tlaka gum SeBcHy Citroen in navigacija 75 26-07-20 18:17
Težave pri nalaganju karte RT6 North East Eastern Prosurfer Citroen in navigacija 5 02-03-19 23:06
RT6 (eMyWay) nove karte 2012/2013 SeBcHy Citroen in navigacija 31 03-04-17 08:21
Nove karte za RT6, eMyWay, WIP Nav+ 2014-1 Europe sylver Citroen in navigacija 31 08-08-16 05:59


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 10:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum