Citroenove navigacije

Začel/a Dr. MadMan, Februar 11, 2012, 09:36:45 POPOLDNE

Prejšnja tema - Naslednja tema

zlomjo

Pa ko boš spraševal za ekran, se pozanimaj ali je ekran za RNEG ali RNEG2.

Dr. MadMan

Nadgradnja je možna vendar te èaka ali nabava pripravljenega kompleta žic ali pa veliko lotanja ter kablanja. Priporoèam da vgradiš RT6 seveda èe imaš zaslon za RT6.
Dr. Navigator

Kreativne IT rešitve
https://www.greit.si

Svetujemo in pomagamo v arhitekturi
https://www.archistudio.si

DejanO

RNEG2 je na voljo pri meni.
Pa mogoèe se ena RT6 e-myway poštima, je pri meni.
Kabli vmesnik se dobi v Franciji.
Rabiš še usb kabel in GSM anteno.
Joie de vivre. Citroën! 2CV 6 Charleston, C5 III Tourer 2.0 HDi 163 aut. exclusive, Xsara II 1.6i 16V exclusive

premza

Meni navigacija od zadnje nadgradnje naprej (naložil sem karte 2020-1 + radarji) v Ljubljani deluje zelo èudno oz. ne deluje. Nastavljeno imam najhitrejšo pot in ceste s cestnino.
Grem npr. iz Štajerskega konca proti Primorski, pa me takoj ko pripeljem do Ljubljane, zaène pošiljat dol z avtoceste.
Tudi ko sem bil v Ljubljani in sem samo hotel domov, me pošilja po poteh, kot da obvoznica ne obstaja. V navigaciji je vrisana, in ko nekaj èasa vztrajam gor, me neha pošiljat dol.
Kot da bi bila razdalja ali hitrost za obvoznico napaèna, pa potem v izraèunu ne predstavlja optimalne poti.

Drugaèe navigacija deluje brez težave in najde naslove tudi v najzakotnejših koncih.

Navigacija je RT6 in karte 2020-1 (original 2013 + nadgradnji 2019 in 2020-1).

aljo221

Citat od: premza;270071Meni navigacija od zadnje nadgradnje naprej (naložil sem karte 2020-1 + radarji) v Ljubljani deluje zelo èudno oz. ne deluje. Nastavljeno imam najhitrejšo pot in ceste s cestnino.
Grem npr. iz Štajerskega konca proti Primorski, pa me takoj ko pripeljem do Ljubljane, zaène pošiljat dol z avtoceste.
Tudi ko sem bil v Ljubljani in sem samo hotel domov, me pošilja po poteh, kot da obvoznica ne obstaja. V navigaciji je vrisana, in ko nekaj èasa vztrajam gor, me neha pošiljat dol.
Kot da bi bila razdalja ali hitrost za obvoznico napaèna, pa potem v izraèunu ne predstavlja optimalne poti.

Drugaèe navigacija deluje brez težave in najde naslove tudi v najzakotnejših koncih.

Navigacija je RT6 in karte 2020-1 (original 2013 + nadgradnji 2019 in 2020-1).


Men se to dogaja po nadgradnji na 2020-2.
Z 2020-1 je vse normalno delal.

premza

Bom še enkrat preveril verzijo.
Lahko da sem našo regijo že posodobil na 2020-2.

zlomjo

Matej, sem ti poslal zs za navigacijo.

aljo221

Citat od: premza;270071Meni navigacija od zadnje nadgradnje naprej (naložil sem karte 2020-1 + radarji) v Ljubljani deluje zelo èudno oz. ne deluje. Nastavljeno imam najhitrejšo pot in ceste s cestnino.
Grem npr. iz Štajerskega konca proti Primorski, pa me takoj ko pripeljem do Ljubljane, zaène pošiljat dol z avtoceste.
Tudi ko sem bil v Ljubljani in sem samo hotel domov, me pošilja po poteh, kot da obvoznica ne obstaja. V navigaciji je vrisana, in ko nekaj èasa vztrajam gor, me neha pošiljat dol.
Kot da bi bila razdalja ali hitrost za obvoznico napaèna, pa potem v izraèunu ne predstavlja optimalne poti.

Drugaèe navigacija deluje brez težave in najde naslove tudi v najzakotnejših koncih.

Navigacija je RT6 in karte 2020-1 (original 2013 + nadgradnji 2019 in 2020-1).

Zdravo,

Si mogoèe pogruntal zakaj tko dela vodenje?

gremlin

Pozdravljeni.
Moj prvi odgovor na tem forumu.

imam SMEG+ C4 Picasso (B78) L.2016 .

Poiskusil sem naložit iz USB-kljuèka. Ena od informacij je tudi, koliko je še preostalega prostora na spominskem modulu in je izpisalo malo veè kot 700MB.

Kako pobrisat nekatere karte še ne vem, da bi prodobil veè prostora.

Zato bi povprašal, èe je lahko ovira pomanjkanje prostora? Nekako sumim, da to naj ne bi bilo, bolj mislim, da je vzrok povezava na Citroen WEB-server...saj tik preden bi zagnalo update preverja povezavo na WEB-server.

..v prihodnjih dneh morda še priložim kako sliko/video, èe mi uspe.

LP
[SIGPIC][/SIGPIC]

garac

[SIGPIC][/SIGPIC]  
http://www.izposodiorodje.si/

Mili

Mene enako zajebava. Iz MB proti LJ in me že pri domžalah dol hoèe peljat, nato pa v ringu vsaki izvoz proti centru Lj...
[SIGPIC][/SIGPIC]

robik5

Živjo!

A bi mi mogoèe kdo lahko (fizièno) posodobil navigacijo, tako, da se pripeljem k njemu, sam sem namreæ premalo domaè s temi zadevami. Imam pa C4-Picasso 1,6hdi letnik 2016.

Hvala in LP,

zlomjo

Èe prideš do Kopra, ti jaz posodobim

sebi

Èe mi daš šasijo na zs pogledam èe gre posodobitev s citroenove strani, pa ti naredim na usb kljuè, pa se dobiva pred Lidlom v Litiji.

anjica

#74
jaz se pa na to že vgrajeno navigacijo prav ne morem navaditi, zaščitna delovna oblačila sem uporabljala zdaj vrsto let kar google navigacijo. ampak s časom se bom zagotovo navadila