GS izlet v Primošten

Začel/a JureA, December 15, 2024, 12:21:11 DOPOLDNE

Prejšnja tema - Naslednja tema

JureA

Letos je bilo odlično leto za potovanja in izlete s starimi kantami. Kmalu po izletu v Srbijo (Rajac) sem peljal mamo v Primošten, julija sva bila z Mikijem na GS/GSA srečanju v Nemčiji, avgusta sva s sinom potovala po Norveški in Švedski, konec oktobra smo pa šli z družino na počitnice v Makarsko. Pa še nekaj izletov v slovenskih Alpah je bilo.
Začenjam s pomladnimi počitnicami v Primoštenu.
Lani sem se odločil, da bomo mamo vsako leto peljali nekam na krajši oddih - lani smo jo vzeli s sabo v Crikvenico, letos pa v Primošten.




JureA

Čudovit razgled na Primošten s hriba Gaj.


JureA


JureA


Čojko

Bravo. Ti pa se ne šparaš. Zelo lepe fotke.

Sam sem septembra načrtoval ene teden po Jadranski magistrali do Albanije pa nazaj, kopanja, ogledi po poti, med drugim tudi do Gospe Loretske, vendar nje ravno tisti teden deževalo in nato nisem šel. Sva pa bila včeraj po ruševinah na kraškem robu - malo avta, malo hoje,

JureA

Hvala, Čojko.
Spomnim se slabega vremena v septembru. Vzel sem si tri tedne dopusta, ki smo jih nameravali preživeti v Alpah. Pa smo potem zaradi dežja šli za deset dni na Rab, kjer je bilo vreme malo lepše.