Citroenar

Starodobniki => Citroen AMI => Temo je začel/a: Zeko124 dne December 09, 2009, 03:51:06 POPOLDNE

Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: Zeko124 dne December 09, 2009, 03:51:06 POPOLDNE
Evo, že dolgo obljubljam tole rubriko, s slikami očetovega ubogega Amija ki že leta čaka na svoj košček finančne konstrukcije. Tudi njemu se obetajo lepši časi... Slike so od letošnjega poletja. :BigThumbs:
Naslov: po pranju...
Prispevek od: Zeko124 dne December 09, 2009, 04:02:30 POPOLDNE
No štrajfiks =)! Just Zeko handcare :Hammer3:!
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: Zeko124 dne December 09, 2009, 04:05:59 POPOLDNE
2. post, slika 2: Tak od daleč je pravi lepotec... Ta plava barva... oh... V ozadju je opazit še en novejši Citroenov logotip... Je prišel kolega z C4 Picasso na obisk =)
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: andraž dne December 09, 2009, 05:02:59 POPOLDNE
Od daleč sploh ni slab, tiste slike od blizu pa kažejo bolj realno sliko. Vse se da popravit če je volja in kakšen Euro.
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: Mike666 dne December 09, 2009, 05:07:14 POPOLDNE
Bi ga fajn blo videt nekdaj na cesti.
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: Zeko124 dne December 09, 2009, 05:21:10 POPOLDNE
@ Andraž je že Keža omenil v eni drugi temi, karoserija že počiva pri prijatelju pod streho ( na forumu se predstavlja kot Krka964). Malo bo za pošvasat, poštrihat, ostalo speskat, zrihtat, pa podni novi... Ostalo dela. VSE! Tehnično je avto ko šus. Vsedeš se, vžgeš in pelješ... Obrne v 1.m šalta izjemno lepo... Tudi bremze in vse ostalo še dela... Sam pleh je šel v Citronebesa. Mike, na cesti bo verjetno prihodnje poletje, je pa občasno tudi že na cesti, tak na črno =). PRed kratkim prišel od avtoštromarja z obnovljenim alternatorjem.
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: Lovro dne December 10, 2009, 12:31:18 POPOLDNE
Že ko je opran, lepše zgleda - dobro ga zrihtajte.
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: krka964 dne December 10, 2009, 09:58:58 POPOLDNE
Zeko !
Èestitam za lepe slike atovega vozilca,ampak dokler se na forumu ne pojavi ena lepa fotka tvojih do komolcev zašmiranih rok bo kritika huda.
Èe boš imel čas bi te prosil za par fotk mojega amija, da pripravim kakšno predstavitev tega, sicer zadnje čase zelo pogosto videnega modela.
Se pa ve, da je Guletov volan res izven kategorije. In, da se precej vrti tudi.
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: Zeko124 dne December 10, 2009, 10:42:50 POPOLDNE
Sem se nameraval oglasit kaj ta vikend pa ne bo zneslo poleg tega imate ene bolnike, slišim.  Predstavitev amija ti seveda komot spacam. Da bi pa videl moje šmirašte roke tega veselja ti pa ne privoščim :)
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: Zeko124 dne Marec 14, 2010, 04:27:23 POPOLDNE
Stanje je gadno... Danes sem ga malo ščistil ter odstranil neko na fuš nanešeno barvo, ki se je že popolnoma odluščila... potem sem malce s tal popraskal mah, ki je seveda celo zimo veselo zadrževal vlago, namen mam pa tudi (rdeč) filc ki je na tleh ven ruknit... Potem sem zadaj izšravfal še ročke (tiste, ki nanje nasloniš roko), eno sem po krajšem premisleku vrgel stran, ker je bila prelomljena čez pol, drugo pa shranil ker je še cela. Tako sem "odcufal" dol tapete na vratih (rdeče usnje), ki so se zaradi sonca in dežja popolnoma vkrivile in se obkraj potrgale kar same. Ko sem jih vzel dol sem imel kaj videt. Sredi najbolj vročega popoldneva letos, je blo spodaj 0,5 cm kondenza, na onem polivinilu, ki je bil spodaj (če je to original, nimam pojma). Ni čudno če vrata tak gnijejo... Skratka našel sem ogromno špranjič, špranj, ter ŠPRANJ, ter kako res veliko preprjaveto luknjo, razen tega da vrata cvetijo po vseh robovih... Drugega, kot notranjosti se jaz sam niti ne upam lotit, ker bi moral odmontirat mašino pa še marsikaj za kar nimam ne znanja ne izkušenj, trenutno pa tudi časa ne. Bom videl kaj bom scopral naslednji vikend. Potem pa na Rdečki začet delat.

Lp
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: Zeko124 dne Julij 07, 2010, 09:17:50 DOPOLDNE
Ja, v nedeljo sma ga malo vžgala s fotrom... Lahko rečem da sem ostal brez besed! Mašina kresne lepše ko pri rdečem (po pol leta stanja), prede pa čisto lepo, njen zvok kazi le pregnit izpuh... ata se je celo malo zapeljal po ulici in ga potem parkiral na spodnjo parkirišče... Sva pa s fotrom še vedno v protislovju, kaj naredit z njem. Seveda se oba strinjava da enkrat ga bova zrihtala, a foter pravi da bi najdla zanj nekje neko streho, in da bi počakal v enem kosu, jaz pa pravim, da bi ga dala v dele, in kar bo še uporabnega spravila... No bomo vidli... Evo, še filmček. Samo tolk da vete, ko sem ga vžigal sem potreboval obe roki, tako da kamera nekaj časa gleda v strop (ta del se samo posluša :P), nekje na 2/3 filmčka pa začnem snemat naokoli.
http://www.youtube.com/watch?v=JSIlzSI__Tg

Lp, Zeko
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: SchPN dne Julij 07, 2010, 10:30:00 DOPOLDNE
To pa trga :P
Naslov: Očetov cimos/tomos '71
Prispevek od: pubi2cv dne Julij 07, 2010, 12:20:25 POPOLDNE
haha...trga, ja:BigThumbs:

Sam je pa rja kr izrazita:emot97: