Danes menjal zavorne diske.Razlika med starimi in novimi je malo zaskrbljujoca.Kaj vi mislite???Lepo pozdravljeni.
kako to, da je pobran le z ene strani?
Pojma nimam.Sej tud z druge strani malo.Na tisti sliki je eden nov in eden star,da nebo pomote.
zavorni cilinder je zariban z ene strani, treba ga malo razmigat, ali pa narediti malo večji poseg.
tudi sam sem to pomislil, zato me je zanimalo. Ali si čeljusti kaj obdelal, ali si samo zamenjal diske in ploščice?
Kaj si mislil stem "vecji poseg"???
Ja sej itak pritiska samo z ene strani
z ene strani pritiska z druge pa vleče obe pločici bi morale biti enako obrabljene ker enako prijemleta. Na čeljusti imas taka vodila ki rada zarustajo. čeljust se mora premikati levo in desno.
normalno je daje desna stran malo bolj ponucana ampak ta je preveč razdret čeljusti očistit ba nebo nikjer več prahu celinder in gumico očistrit sestavit enluftat pa mora it to je velik poseg:BigThumbs:
Sej ploscice so enako obrabljene,samo diski me malo motijo
Disk se na zunanji strani malo več obrablja, na ploščicah se to praktično ne opazi, na 4-5 menjanih ploščic, ko je disk zrel za zamenjavo, pa se to pozna na disku. Tele so morali že več kot tresti ob minimalnem zaviranju.
Ti pa maš jajca se tako okoli vozit....
ja sej ce bi prej vidu bi prej zamenju