Sam svoj mojster... ker zidarji nimajo časa (al jim rečeš prehitro, je še zima al pa si prepozen )pač vedno nekaj sam zidarim (pa nikol končam). In sem si zadnjič nabavil mešalec za beton s stabilnim bencinskim motorjem (za sosede gnjavit). Mešalec pač kot vsak poln betona drugače pa vredu. Mal za spucat pa namazat pa bo šlo. Motor pa čista sinfonija. Letnik 1978, 60 kubikov in gas... Seveda je zadeva 10 let stala in sem ga moral lepo razstavit, spucat sestavit ,naštelat.
Laufa.
No in včeraj sem zjutraj ob 6 -tih dobil na hof Pig mašino. Stara ko biblija vendar brezhibna in točno takšna kot sem jo iskal brezuspešno zadnjih 5 let.
Sicer je bila vredna zajeten kup denarja vendar se je splačalo. Izdelek je viden v oni drugi temi (kufer).
Laufa.
lp Keža
Iskal sem slike mojega UMOta in našel to pozabljeno temo... Ja, krivilni stroj se mi je že zdavnaj izplačal kljub njegovi visoki ceni in ga ne dam iz rok. Mogoče, ko bo čas ga odpeljem na peskanje in na novo obarvam.
Tudi mešalec mi je in mi še dobro služi. UMO vžiga na poteg kot singerca... Sam, glede na to, da so sami starci in auslenderji okol mene je pa vseeno malo moteče preglasen.
Ja, UMOta in mešalec bi prodal, če je kakšen interesent. Mešalec ne zgleda ravno lepo ima pa dober "krancljn" - zobnik in ležaj je tip-top. Lahko še kar nekaj časa meša beton in mort.
Cena po dogovoru , moj telefon pa tak poznate... 041/511-626
lp Keža
Hja... dones mam pa srečo... Mešalec je prodan.
lp:BigThumbs:
a ga ne boš več rabil al kaj?
JA, po dolgem in mučnem razmišljanju sem prišel do zaključka... da ga ne rabim več. Tist kolk bom pa rabu beton si ga bom pa pripelo iz betonarne, ki je samo streljaj od moje hiše, gor v kamnolomu. Je pa malo po tistem ko sem post napisal prišel do mene na obisk en prjatu prašat, če mu ga posodim. Nima štroma na vikendu pa ... No pa ga je odkupu...
No če bo pa kasen kos rabu mi pa sporoc, ker mam še dva taka motorja(UMO 06) doma, ga mam na dveh kosilnicah, 2 pa za dele