Zdravo
Sem lastnik C4 Picassa 1.8 16V. Star je dva meseca in imam prevoženih 2000km. Poraba po računalniku je 9l - samo mestna vožnja. Do sedaj sem z njim zelo zadovoljen in nimam kakšnih pripomb. Včeraj pa sem malo bral navodila za uporabo in mi v oči pade, da bi moral z dvema ključema sprejeti še KODNO kartico. Pri sprejemu vozila, sem prodajalca tudi vprašal, kje je kartica pa mi je odgovoril, da je novi avtomobili nimajo več. Kolega pa je dobil C4 Grand Picasso teden dni nazaj, pa je kartico dobil zraven (isti Citroen salon). Sedaj pa ne vem a kartica mora bit ali ne. Pri prejšnih mojih dveh Citroenih sem kartico zmeraj dobil zraven (Xsara break 1.4 -2 leti in Xsara break 1.6 16v - 7 let). Prosim za vaše izkušnje.
Malo pokliči na okrog po ostalih pooblaščenih prodajalcih za Citroen. Tako boš najbolje vedel. Ali pa pokliči kar k generalnemu uvozniku. Malo čudno je, da eni dobijo drugi pa ne.
Zgleda, da sta res samo neki dve črtni kodi obešeni na rezervni ključ in to naj bi bilo namesto prejšne kartice.
LP Sašo
Zgleda da tudi na karticah šparajo.
ja no s kartico si rabil pri izdelavi rezervnega ključa, morda pa se po novem da tudi le iz št. šasije naredit in potem uskladit ključ? Najbolje res vprašat k uvozniku