?e ima kdo kakršnokoli shemo, sliko pozicije ali vezave releja bencinske ?rpalke Xantije se mu vnaprej zahvaljujem. Pomagal bi mi ?e opis, kje se nahaja. Ali pa splo?no sliko pozicije vseh relejev. Ker sem se preselil, mi stara dokumentacija ni na voljo.
?e se ti,da počakat bom dobil enkrat 18-25 originaln haysa za xsantie pa ti bom skeniral.
Sem bil prisiljen takoj ukrepati. našel sem vse Našrte, releji so ob ECU-ju in sta dva dvojna. Napaka je bila na konektorju bencinske ?rpalke, treba je bilo izdelati specialno pilo ?irine 3mm, očistiti kontakte in spet gre dalje.
z eno besedo, guru
sem probal najt v servisnih shemah za p406, ki bi naj bile prakticno tu nekje, pa nisem nasel (ok, tudi razbrat nisem znal polovice :( )
TCT-ja itak nic ne ustavi. Bravo mojster!
Kon?no sem našel napako. Releja ima Xantia samo dva kombinirana, dvojna ob računalniku, ki vse krmilita. ?e so težave jih lahko križno zamenja?, sta popolnoma enaka. Napaka je bila na črpalki, ki je samo občasno odpovedala. Tudi ob zagonu ni vedno takoj ?tartala, ampak par sekund pozneje. Sem kupil nadomestni vložek, pa ni pasalo (Airtex), je bil ožji in krajši kljub pravi kodi. Vgrajen je VDO Siemens sistem. Pri Copex so imeli Meat&Doria kpl pumpo, v škatli pa je bila original VDO z zbrisano ?tevilko. 180?