Pozdravljeni,
avto letnik 2020 ima samo 1 usb vhod in nič drugega (samo radio in 1x usb). Največkrat poslušam glasbo prek telefona in tale usb ni praktičen saj rabi nekaj časa za prebrat komade + menjava komadov je možna samo preko radia in ne prek telefona. Glede nato, da avta ne vozim vsak dan iščem čim cenejšo alternativo. Gledam razne bluetooth reciverje ali pa partot... ima kdo izkušnje za čim cenejšo varianto lahko je tudi prek kabla samo, da hitreje prebere in lahko določam komade prek telefona.
Hvala in lp
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba/od-cetrtka-22-10-2020/produktdetailseite/ps/p/auto-xsnaprava-za-prostorocno-telefoniranje/
Je mini fm oddajnik s katerim povoziš eno frekvenco na fm delu. Požegna bt in aux od telefona + polneš telefon istočasno. Kvaliteta pa ni več taka kakor direktno aux radio.
Na usb/sd kartico rabi nekaj časa, da vse zmelje. Komande so tako tako, malo se moraš igrati. Bi rekel da mora orig avtoradio imeti en vmesnik za aux, magari nek cheater kabel.