Pozdravljeni!
Ali kdo ve, kje je v C4 GP 2015 OBD priključek? Ali kdo uporablja OBD BT verzijo za prenos podatkov na pametni telefon?
Hvala,
FP
Diagnostični priključek je nameščen pod volanskim drogom.
Hvala!
Citat od: FacPrime;214365Ali kdo uporablja OBD BT verzijo za prenos podatkov na pametni telefon?
Na GC4P letnik 2011 mi dela lepo (s Torque Lite na Androidu).
Edino tako lahko vidim temperaturo motorja.
Na Peugeotu 307 SW, Oplu Corsi C in sosedovi Vectri kajjazvemkaterimodel se ta isti BT adapter ni povezal s telefonom.
Jaz sem ga naročil in bo čez nekaj dni (tednov) privandral iz Kitajske. Me zanima, če bo delovalo, ni pa bil zelo drag (3,63 €).
Meni deluje, edino avto ne podpira vsega, kar lahko Torque pro program prikazuje. drugače sem ga pa nabavil predvsem zaradi temp. motorja in branja napak..
Evo, priključek prispel, ni pa mi jasno, kako ga priklopim. Sem gledal pod volanski drog, kot je na sliki, pa je povsod čez plastika. Kaj kdo ve kako jo snamem, da vsega ne polomim? Ali ni nekje uradno napisano, da mora biti priključek za OBD nekje v voznem delu na vidnem mestu?
Hvala in LP
ali pa pod volanm mora imet pokrov za varovalke, ga odpri in tam boš videl priključek.
Sem uspel :). Pod volanom je poseben plastični pokrov cca. 12 x 5 cm, vendar pa sem moral najprej odstranit pokrov za varovalke (navodila, stran 279), da sem ga lahko kompletno dal dol in priključil OBD. Ker pa je prosto nizek, ga nisem dal nazaj gor. Sem pa naletel še na en problem, na katerega prej nisem niti razmišljal:
Bluetooth ima lahko samo eno povezavo naenkrat, tako da GSM ne more biti hkrati povezan z OBD priključkom in media sistemom. Kako imate ostali to rešeno?
Tudi moj gsm podpira samo en modri zob. saj ni drugega, kot da zamenjaš telefon :)
a) Nimamo priključenega obd priključka.
b) S sabo imamo še tablico.