Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK III

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 24-01-19, 10:31   #1
Xandrej
Neustavljivi
 
Xandrej's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Slo-Mars
Prispevki: 7,172
Default White C5 2.0 Hdi Aut. Exlusive

Evo včeraj sem malo razmišljal....

Kak je bila štorija... Z ženo sva imela doma BMW E60 (530i) kupljen od našega prijatelja prvega lastnika... Letnik je bil 2004 z vso opremo... in z 103 000 km prevoženimi... Glede na to, da je avto bil skoz in to vsako leto servisiran na pooblaščenem servisu je bila zadeva tak, da bi šel najraje tja pa bi jim vrat zavil... Kaj bi morali niso menjali pa nikoli ni bil denar vprašanje samo predlagat bi morali... Odklopili so strešno okno ker se je nekaj zatikalo pa volanska letev pa voda v lučeh pa še kaj... V glavnem avto se je zrihtal in vozli smo se okoli res lepo...

Klic: Ej tvoja je še na porodniški? Ja še 3 mesece... Mam avto za njo za v LJ ko se vozi... Kaj maš? C5 2.0 HDI... (jaz: je avtomatik) seveda... Kilometri? malo pod 60 k. letnik 2011... Ok.. Debata... odločitev pade. Kupimo, BMW prodam v 3 minutah gremo po citroena!

Zdaj ga imamo od maja 2018. Šli z njim na morje (Pašman, Pag 2x ) pa še kam... Poraba avta je malo maj kot 7 litrov čeprav po mestu hitro naraste. Žena se občasno pelje z njim v LJ in bolj kot ne je v vsakodnevni uporabi ali jaz ali žena... Za na morje je v avtu prostora dovolj za 3 člansko familijo ter vozek vse spravim v prtljažnik, tudi isofix je odličen, motor lepo dela, menjalnik pač je kakšen je ne mora se primerjat z raznimi ZF ali pa še čemu podobnemu.

Včeraj sem po dolgem času šel na Citroen avto City ker sem hotel imet 3D tepihe za C5 ker tile kaj so noter so pri sedežu prekratki pa pri odlagališču za noge ni tepiha pa teče zadaj noter v glavnem sem rekel to je to... Tam itak nobenega več ne poznam razen prodajalca delov ki pa se je kot vedno potrudil, dobavil tepihe ter zraven sem še vzel original brisalce.

Avto ima trenutno 67k kilometrov, želja je po 19 colarkah originalnih ter to je to...


Bom pa dodal slike še tepihov ko jih dam v avto ker ga je treba posesat pa zrihtah preden se da nove tepihe noter... Bom poslikal kako pašejo 3D tepihi...


Če je citroen dober avto? VRHUNSKI in teg ase vi sploh ne zavedate. Malo si preberite forume drugih znamk kjer je normalno da je pri 100k treba pol avta zamenjat...

Aja kaj edino pogrešam v avtu je navigacija pa ne toliko zaradi navigacije kot izgled amaturke... Ta oranžen displej ni več za nikamor dandanes... Bomo si nekaj zmislili.


Pri nakupu:
Attached Images
File Type: jpg IMG_2963.jpg (239.4 KB, 0 pogledov)
File Type: jpg IMG_2964.jpg (94.0 KB, 0 pogledov)
__________________
Xandrej ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK III

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
C5 karavan 2.0 hdi 164km nakup tracer C5 MK III 10 02-03-16 16:22
Registrirane C4-ke v Slo Gox C4 - MK II 3 10-07-15 19:44
Citroen C5 Break 2.0 HDi EXCLUSIVE ziga_ C5 MK I 17 22-11-11 22:11
Registracije v Slo (statistika) DejanO Blodnje in splošne razprave 10 22-12-10 12:21


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 08:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum