Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Grand Picasso

Citroen C4 Grand Picasso 7 sedežni Picasso

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 04-04-07, 20:08   #5
ribicija
Svež Citroenar
 
ribicija's Avatar
 
Pridružen: Mar 2007
Lokacija: mb
Prispevki: 41
Default

No jaz sem ga imel včeraj na testu za 1 dan. Avto je ful napredek glede na mojega 2.0 hdi picassa.
So pa ene zadeve, ki so me malo motile. Kot prvo lega na cesti, se mi je zdela slab?a kot pri mojem. Prav tako je avto bolj mehek in je na lokalni cesti pri 120 km/h kar lepo "zibal". Avtomatski menjalnik je Ok ko se ga navadi?. Sam sicer ?e nisem vozil drugih avtomatskih menjalnikov tako da te?ko primerjam. Na začetku ko ?e nisem imel prav filinga je precej cukal ko je menjal. Potem sem ugotovil da menja čisto lepo ?e ne ti?i? preveč gasa. Speljevanje z mesta je OK, tudi pospe?ek dober, se pa pozna, da je 1,6 motor pre?ibek za neka ful hitra prehitevanja. Ko sem recimo pri 70 na uro, pohodil gas do konca je kako sekundo tuhtal, potem pa sicer potegnil, ampak v primerjavi z mojim starim picem vsaj po ob?utku slab?e.
sedeži so 10 svetlobnih let pred temi, ki so v starem picu, tudi občutek za volanom je odličen. Preglednost kljub temu, da je avto dolgi odli?na. Stranska ogledala velikanska. Prtljažnik velikanski ob zločenih sedežih v tretji vrsti.
Novo veliko sprednje okno je tudi odlično, dobra finta je to da lahko sen?nike pomika? naprej in nazaj (proti robu strehe/okna) po oknu.

?e potegnem pod črto, lahko re?em da je avto odličen in ko mu bo ?e malo padla cena se bo nakup vsekakor splačal. Za sebe lahko re?em, da bom kupil ta malo pet sedežno verzijo ker mi je tale prevelik (preveč problemov pri iskanju dovolj dolgega parirnega mesta v mestu). Tako, da proti koncu leta bo verjetno 2.0 HDI letnik 2005 na prodaj, ?e koga zanima (kilometrov cca 20 kilo).
ribicija ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Grand Picasso

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Nakup rabljenega avtomobila garac Citroen v prometu 46 29-10-15 19:15
Test zimskih pnevmatik in njihovo vzdrževanje hadei Tehnika v vozilu 114 29-10-13 20:56
število prevoženih kilometrov tomazpog Citroen C4 Picasso 6 17-09-10 07:45
Temeljit primerjalni test C3 1.1 in 1.4 Etedoron C3 0 25-06-08 23:51
Crash testi hadei Citroen v prometu 4 18-01-08 01:15


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 19:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum