Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C1, C2, C3, C3 Pluriel > C3

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 25-02-18, 17:27   #1
Andr3jM
Svež Citroenar
 
Andr3jM's Avatar
 
Pridružen: Jun 2015
Lokacija: 07
Prispevki: 6
Default C3 lucka motorja

Pozdravljeni,

Pri C3ju (2004 1.1) se je pred casom zacel pojavljati problem z delovanjem motorja in sob (priziganje lucke na armaturi)... na servisu so po priklopu na tester odkrili napako na enem injektorju, ampak je napaka izginila... zamenjal sem tudi sobo za ciscenje stekla (ker ni tesnilo in je voda po cevki tekla v motorni prostor - sicer po kapljicah, ampak sem zasledil po forumih da je bil to pogost problem pri c3jih)...

Zadnje case pa je stanje tako... ko prizgem avto, ne dela po vseh cilindrih in komaj ostaja prizgan (pojavi se trikratni pisk in lucka za motor utripa)... po parih minutah matranja ga ugasnem in spet prizgem (tokrat motor dela normalno,trikrat zapiska in lucka za motor gori - ne utripa vec)... ko se motor segreje na delovno temperaturo (3 crtice) ga spet ugasnem... ko pa ga cez par minut spet prizgem pa motor spet deluje bp, lucka za motor pa ni vec prizgana...

Moj zakljucek tega je, da ocitno nekje nagaja vlaga/voda, ki izpari/se posusi ko ko je motor vroc in tezava izgine...

Ima kdo kaksno idejo kje bi lahko bila tezava oz. kje bi vlaga povzrocala ta problem?

Lp
Andr3jM ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C1, C2, C3, C3 Pluriel > C3

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Samodiagnoza motorja, economy mode šofer C3 Picasso 8 14-06-12 18:02
lučke, airbag, napaka motorja, unblock diesel filt burjuc Citroen C8 32 14-02-12 16:51
C4 lucka motorja jure29 C4 - MK I 8 06-10-11 17:20
Kontrolna lučka delovanja motorja MAAG Citroen Saxo 3 12-11-08 22:25
Ugašanje toplega motorja Hydraulic Citroen ZX 9 04-09-07 21:11


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 07:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum