Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK I

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 09-02-07, 23:25   #1
Xandrej
Neustavljivi
 
Xandrej's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Slo-Mars
Prispevki: 7,172
Default Moj Rouge C5 3.0 V6

C5 3.0 V6

Notranjost:

Notranjost je admiralska, obležena v usnje in z vso močno opremo kar premorejo. Res je, da ima avto za seboj 150 000 kilometrov in, da ga je imel prej?ni lastnik za vozit in ne toliko za glancat kot je v navadi Citroenarjev. sedeži so glede na to dobro prestali preizku?njo razen voznikovega naslona za roko ki je totalka znucan in nov enak stane na servisu okoli 70 000 SIT, tapetnik ga bo preoblekel za 7x manj?o ceno v identi?no usnje. Kvaliteta izdelave vozila je bolj boga. Stropna obloga na zadnjem delu avta kar odstopa in zgleda zelo ceneno, smo popravili. Prtljažnik je lepo obdelan v celoti ampak se tudi tam najdejo take brezvezne napake. Volan je v zelo dobrem stanju glede na kilometrino.
Klima deluje zelo lepo ampak v Safranu se mi zdi boljša drugače pa sluči svojemu namenu. Tempomat deluje vredu, malo ga je treba pogruntat pa je. Telefon ki je vgrajen v avtoradio deluje vredu edino glasnost zvo?nikov moraš zničat, da se sogovornik ne sliši v odzadju. Preglednost se mi zdi vredu, avtomatski brisalci so OK le tu in tam se jim malo spipa (ponorijo). tiple so vse na svojem mestu nič se mi ne zdi odročno da bi moral popljuvat. Desno in levo držalo za vrata v notranjosti sta bila oba olupana (sem jih ?e zamenjal) stroček okoli 3000 SIT. Gromozansko dopla?ljiva HI (JBL) je ?udna stvar (aktivni zvo?niki z oja?evalcem), ?e hoče? stvar zrihtat je stroček OGROMEN.

luči svetijo zelo dobro ampak se mi vseeno zdi, da bi mu lahko privo??ili meglenke saj kjer sem doma srne rade skažejo po cesti in jih z meglenkami ki svetijo bolj narazen prej opazi?. Vidljivost Xenonk je odli?na tudi ko je dež ob pomoči dolgih luči sveti stvar zelo dobro. Zadnje luči imajo ločene luči od bremz luči kar je hitro opazno na cesti. lučke so tudi na tla na vratih in pod volanom in pri sovoniku.

vožnja je umirjajo?a in avto voznika ne sili po norenju po cestah. Hydroactiva plus deluje odlično, ampak kratkih jam ?e vedno niso porihtali drugače pa plava kot je za Hidravličarja zNašilno.

Motor je zelo umirjen, moči je dovolj in je zelo tih.

Poraba pri mojem je sedaj pri 3900 kilometri od kar ga imam na računalniku 10.1 litra. Ampak mi v službo na vsakodnevno relacijo pije okoli 9 litrov ali manj...

Ene par slikic od lepotca na hofu kot je meni podobno.
Attached Images
File Type: jpg C51.jpg (48.5 KB, 114 pogledov)
File Type: jpg C52.jpg (46.2 KB, 111 pogledov)
File Type: jpg C53.jpg (43.4 KB, 97 pogledov)
File Type: jpg C54.jpg (40.4 KB, 83 pogledov)
__________________
Xandrej ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK I

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
XM "Superca" Xandrej Citroen XM 560 05-09-17 14:56
Moj rouge C6 2.7 Hdi Xandrej Citroen C6 801 20-04-14 21:57
Moj rouge Avion (C5 tourer 2.0HDi 140 FAP) MSrougeZX C5 MK III 641 04-02-13 10:20
Moj Karli C5 II 3.0 V6 by Carlsson Xandrej C5 MK II 289 04-02-12 21:43
C3 rouge namesto C2 rouge MSrougeZX C3 MK2 26 31-10-11 19:28


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 06:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum