Vrni se   Citroen Forum > Starejši Citroeni > Starejši dostavniki

Starejši dostavniki C15, C25, C35

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 18-10-17, 23:37   #1
antasi
Neustavljivi
 
antasi's Avatar
 
Pridružen: Oct 2011
Lokacija: celje
Prispevki: 3,523
Default C5x3=CEPETNAJST V MOJI GARAŽI

Današnji izlet v se je slabo končal.
Lepo smo šli gledat enega zarjavelega, nepokretnega starega Citroena, potem pa sploh ni bilo to to. Pod umazanim plaščem se je skrival brez rje in celo premikal se je. Ubožec je želel topel dom in antasi ga seveda ni mogel kar pustiti tam. Mladost(in starost) je preživel na Primorskem pri našem trgovcu Mercatorju. Notri so kadili, pili in ga drugače zlorabljali, ampak on je to vse zdržal. Saj mu ni bilo hudega, sonce ga je grelo, da je cel zbledel in so plastike postale čudne, ampak ker je bil primorec ni okusil snega in soli. Zato je ohranil še prvo kožo brez lukenj. In ker primorci niso ravno garači, mu na števcu piše 026.000. Bohsigavedi če je to vse, kar je naredil. Mogoče ja, mogoče ne.

Po izjemno težkih pogajanjih smo ga čez 5 minut odpeljali proti Celju. Berlingo spredaj, C15 z noname tablicami zadaj. In je šlo. Primorec ni niti zakihal po poti. Doma pa v toplo garažo in spat, da se odpočije, jutri ga bomo pa umili.

ps hvala za telefonsko pomoč Vojkotu, Sašotu in verjetno še komu, da so mi potrdili, da je z avtom in menoj vse v redu. Aja, spredaj je baje dizel 1.8 zadaj pa keson z 2.0 krilnimi vrati.
Nadaljevanje sledi, ko vas bom moril z obnovo in vprašanji.

ps2 halo garač, če si res takšen garač, mi zrihtaj, da bom lahko kako sliko novega primorca na štajerskem objavil. Zdaj ne gre..
antasi je dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Starejši Citroeni > Starejši dostavniki

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Moji mali citroeni garac Miniature 485 20-01-21 11:21
Moji lepotci 1:18 Xandrej Miniature 32 14-10-11 12:55
Moji prvi vtisi o Grand Picassoju bramar Citroen C4 Grand Picasso 159 02-06-11 19:25


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 10:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum