Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso 5 sedežni Picasso

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 12-10-14, 22:13   #1
gepl83
Citroenar z dušo in srcem
 
gepl83's Avatar
 
Pridružen: Aug 2014
Lokacija: Dolenjska
Prispevki: 587
Default GEPL's Picasso exclusive

Pozdravljeni. Prebral sem že ogromno tem na tem forumu, največ o c4 picassoju in pa aktualnem c5 modelu. Kljub vsem prebranim temam, sem se odločil in kupil C4P. In ker sem vesel in zadovoljen, bi vam ga rad predstavil.

Avto je 2.0 Hdi s 110 kw. Letnik prve registracije je 2012, k nam pa je bil uvožen iz Francije. Avto ima 92000 km in je zelo lepo ohranjen, kar je bil zame eden najvažnejših kriterijev. Iskal sem 150 konjskega Hdi-ja z exclusive opremo in ročnim menjalnikom, vendar ga nisem našel. Sprejel sem kompromis in vzel tega z robotiziranim menjalnikom. Avto me je navdušil še zaradi black top izvedbe strehe, seveda pripadajočega panoramskega stekla in pa ksenon luči, ki so kar redke na teh avtih. Z porabo sem zelo zadovoljen. Prvi tank je bila poraba po BC ju 6.7 izračunana pa celo 6.5 l na 100 km. Od tega, je bila večji del avto cesta. Avto je prostoren, ima veliko opreme in se tudi solidno pelje. Da pa ne bom samo nakladal, pa še nekaj slik.

Zadnji popravek od gepl83 : 07-12-18 at 18:51
gepl83 ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Picasso

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Novi C4 Picasso z napredno avdio resitvijo dvorjan Citroen in mediji 0 30-07-13 11:37
Testirali smo C3 Picasso Exclusive gigo C3 Picasso 29 12-02-10 12:23


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 10:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum