Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK II

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 21-06-15, 14:56   #1
Vlado333
Citroenar z dušo in srcem
 
Vlado333's Avatar
 
Pridružen: Feb 2012
Lokacija: Logatec
Prispevki: 426
Default Vprašanja glede prodaje C5 II

Mesec dni prodajam C5 II 2.0 HDI Exclusive in, ker sta mi pregorela že dva telefona od ogromnega števila klicev se mi porajajo določena vprašanja.
Najprej nekaj podatkov o vozilu, da mi boste lažje "pomagali".
Avto je letnik 2005 (še brez fap filtra) "slovenski", sedaj ima 194000 prevoženih kilometrov, na 186000km sem naredil veliki servis kjer sem zamenjal zobati jermen z napenjalci, vodno črpalko, semeringa odmične in glavne gredi, nosilce motorja, vse filtre, puše sprednjih vilic, kpl ležaje v zadnjih rokah, hidravlične krogle in še par malenkosti.
Prejšnji lastnik je lansko leto zamenjal vodila in žice ročne zavore, ventilator hlajenja motorja ter vztrajnik in sklopko (ni pa menjal vilic sklopke, ker mi občasno malo zacvili sklopka).
Na avtu ne dela pranje žarometov ter senzorji tlaka v pnevmatikah, to namreč ni delalo že ko sem kupil avto (marca 2015) tega pa nisem popravljal, ker resnično ne vidim neke dodane vrednosti v teh "pripomočkih".
Avto ima kakšno buškico od parkiranja in verjetno toče, drugače je pa nekaramboliran. Trenutno ceno imam 3990€.

Sedaj pa vprašanja, glede na to, da nihče tudi pokliče ne, (če ne štejem enega samega preprodajalca) ali je cena dejansko previsoka, ali je pač zanimanje za te avtomobile tako majhno, je preveč ponudbe ali kaj tretjega. Zanima me le vaše mnenje, ker nisem pričakoval takega "navala" kupcev.
Res je, da se mi ne mudi s prodajo, ker sem drugi avto že kupil ampak imam trenutno registrirana dva avtomobila in samo enega voznika-sebe.
Vlado333 ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK II

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
C5 2010 vprašanja pred nakupom brobida Citroen C5 4 04-02-16 16:57
Nakup rabljenega avtomobila garac Citroen v prometu 46 29-10-15 20:15
nakup.. mnenje glede velikosti b182 C3 Picasso 24 06-10-14 21:56
Statistika prodaje vozil Citroen hadei Citroen in mediji 50 12-07-12 17:59
Dilema glede velikosti gum na homologaciji Stajp C5 MK I 24 09-02-08 22:25


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 12:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum