Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C1, C2, C3, C3 Pluriel > C3

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 28-09-17, 12:43   #1
phelps
Svež Citroenar
 
phelps's Avatar
 
Pridružen: Sep 2017
Lokacija: Trebnje
Prispevki: 16
Default C3 1,4 HDI letnik 2014

Pozdravljeni!

Cca 3 tedne nazaj sem pri pooblaščenem prodajalcu Citroen kupila C3, 1,4 HDI letnik 2014, prevoženih malenkost manj kot 90.000 km. Avto je bil kot nov kupljen v SLO, pred mano ga je imela gospa, ki je zdaj kupila nov C3 in tega dala staro za novo.

Ob nakupu sem prejela enoletno garancijo.

Kmalu po prevoženih prvih 100 km (še isti dan nakupa), sem ugotovila, da na podvozju nekaj poka, zato sem ga takoj peljala nazaj in so mi zamenjali obe prvi roki ter stabilizatorja - popravilo je bilo zastonj.

Ob prvem nalivu sem oprala zadnje vetrobransko steklo in zgrožena ugotovila, da precej zaceja oz. steče curek vode na zadnjo polico v notranjost. Ugotovila sem, da je počena oz. zdrobljena zavorna luč in sicer od znotraj (na zunaj se ni videlo). Odpeljala sem nazaj na servis, kjer so mi naročili novo luč in zdaj čakam na popravilo le te, kar verjetno ne bo zastonj. Koliko me bo to stalo? Zamenjati bo potrebno verjetno celo zavorno luč.

Opažam še, da so "črički" v armaturni plošči in malo poklja v zadnjih desnih vratih.

Od avta za tak denar res ne pričakujem veliko (bistvo mi je, da je diesel in da ima 5 vrat), ampak sem kar malo razočarana. Pred tem sem vozila Clio letnik 2006 (ne storie, ampak naslednji model), ki je bil vseskozi moj oz. od partnerja. Prodala sem ga zato, ker je bil bencinar in ker je imel samo 3 vrata, drugače je bil v dobrem stanju. Dala sem ga "staro za novo" in prodajalec na Citroen servisu mi ga je zelo dobro ocenil (zanj sem dobila precej več kot sem pričakovala )

Kljub vsemu, pričakujem preveč?

Zadnji popravek od phelps : 28-09-17 at 12:49 Razlog: pisne napake
phelps ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C1, C2, C3, C3 Pluriel > C3

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Težave z berlingotom letnik 2014 jozko Citroen Berlingo 28 23-12-16 19:35
Sejem oldtimerjev ter športnih vozil Graz Xandrej Avtosaloni in prireditve 22 27-03-11 22:34
Registracije v Slo (statistika) DejanO Blodnje in splošne razprave 10 22-12-10 12:21


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 06:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum