Vrni se   Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave > Sam svoj mojster ...

Sam svoj mojster ... Včasih tudi sami kaj naredimo in planiramo

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 07-05-17, 10:28   #1
antasi
Neustavljivi
 
antasi's Avatar
 
Pridružen: Oct 2011
Lokacija: celje
Prispevki: 3,527
Default MOJ PRVI NAKUP CITROENA

izkušnja uporabnika Zlomjo:

Zdaj sem se spomnil na moj prvi nakup Citroena. Kod 19-letni mulc sem videl oglas v sobotnem Delu. Spaček furgon, dobra cena, le daleč je bil, v Zagorju. Na potovanje z vlakom do Zagorja povabim še prijatelja in greva kupit avto. Prideva v Zagorje, kjer vidiva enega ubogega furgončka, ki je imel nalepljene preizkušnje in haubo čez prvi odbijač. Odklenjen je bil, pokukava še notri in pod haubo. Najdeva lastnika in mu še povem, da se mi zdi čudno, da je hauba čez prvi odbijač. Pravi, da je verjetno zaradi tega, ker je hauba od navadnega spačka, furgoni imajo pa krajšo. Ta odgovor me je napol zadovoljil, sem ga pa vseeno kupil. Mislim, da ni treba omenjati, da sem jih doma slišal od očeta in da je bil avto povod še za marsikatera nesoglasja v družini in je bil avto že na poti na odpad. Še dobro, da me je prijatelj ustavil, in povedal, da je bil njegov spaček še v slabšem stanju in me prepričal, da se grem borit z avtom in očetom do skupne zmage. Popraviti sem dal šasijo, pode, .... . S tem furgončkom smo se veselo prevažali kakšno leto, nakar me je zmutil en znanec, da ga rabi za prevoz delavcev, jaz sem pa kupil od soseda eno lepo Dyanco.
antasi ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave > Sam svoj mojster ...

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Nakup Citroena C5 Tourer 1,6 HDI Osyris C5 MK III 30 14-01-14 18:36
Prvi nakup Xm-a riki80 Citroen XM 32 14-06-12 16:25
Nakup Citroena C5 coberkec C5 MK I 2 11-06-10 22:25
Moj prvi avto garac Blodnje in splošne razprave 58 10-12-09 14:03


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 06:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum