Vrni se   Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Blodnje in splošne razprave Kar ne spada nikamor drugam ...

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 11-11-14, 15:49   #1
Lovro
Neustavljivi
 
Lovro's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Vrhnika
Prispevki: 10,159
Default Odgovor Casperju glede servisev

Da ne bom še dodatno zasmetil ono temo o nedavnem nakupu Picassoja, raje odprem novo temo.

Moj tamkajšnji nasvet lastnici Picassoja glede servisov si takole pokomentiral:

Citat:
Poslano od casper Poglej Sporočilo
veckrat sem tukaj prebral pohvalo za te servise (perdvsem prva dva). V dilemi sem ali je to kaka reklama, ali je res tako.

Kaj je problem z Avtomerkurjem? Jaz sem bil pri njih predvsem iz praktičnih razlogov: da mi ni treba organizirati do on od servisa. In nimam posebnih pripomb - servis kot servis. Pa nimam namem da jih reklamiram.

Cenovno pa mi niso najbolj všeč, ampak nekak sem take cene pričakoval na pooblaščenem servisu. Ali kdo ima kake izkušnje/informacije da so storitve pri zgoraj omenjenih bolj poceni?

Zanima me še: ali ti servisi nudijo nadomestni avto?
Najprej odgovori na 2. 3. in 4. vprašanje:

Po mojih izkušnjah je Avtomerkur med dražjimi, tudi odnos ni bil med najbolj vzornimi - bil si le številka tam, pa še nek serviser me je nekaj natulil brez razloga (zato hitro zapustil ta servis).

Sedaj 10 let vozim avte k servisu Merlak. S ceno sem zadovoljen. Ker sem postal stara stranka mi za servise sedaj že nekaj časa nudijo lep popust - ko sem cene primerjal z nepooblaščencem, sem ugotovil, da pri Merlaku (ki je pooblaščenec) plačujem praktično iste zneske.
Pri rednih servisih ne nudijo nadomestnega avtoa oz. je za doplačilo.

Še odgovor na prvo vprašanje:
Ne gre za reklamo, temveč za nasvete na podlagi lastnih in tujih izkušenj.
Za Jerovška in Jenka sem slišal pohvale od mnogih drugih, priznam pa, da jaz še nisem bil tam.
Sam hodim k Merlaku zato, ker ima dobre in natančne mehanike, ki avto res vzdržujejo po vseh pravilih, poleg tega odlično poznajo muhe različnih modelov in jih znajo "ozdraviti".
Marsikaj znajo tudi popraviti, ne pa le zamenjati z novim delom. Poznam več primerov, ko drugje niso znali popraviti avta, pri Merlaku pa jim je to takoj uspelo. Zadnji primer je moja sodelavka s Picassojem (ne tista v prej omenjeni temi).
To je zame glavni razlog, da vozim avte tja in to ne le nove. Tja sem vozil tudi ex-Xantio do 12 leta starosti, ko sem jo prodal.

Slabost Merlaka je le, da včasih kako manjšo, nepomembno malenkost, nikoli tehnično, pozabijo poštimati. Pri meni so npr. pozabili na popravilo pikice rje na C5. So mi pa zrihtali vsaj korekturni set, da sem sam poštimal. Pa vedno se ti potem nekako oddolžijo za to "neprijetnost".

Tako, da iz lastnih izkušenj, Merlaka definitivno vsakemu priporočam (čeprav v bistvu nimam nič od tega), ker vem, da dobro in kvalitetno dela.
__________________
Lp. Lovro

Dosedanja vsakdanja citroenova vozila:
Citroen (Cimos) BX 16TRS Mk1; 1986 (1994-1996), Citroen BX 15RE Mk2; 1988 (2004-2005), Citroen Xantia 1.8i 16V VSX; 2000 (2005-2012), Citroen C5 III 2.0HDI Confort; 2009 (2011-2016)

Citroenovi starodobniki:
Citroen (Cimos) 2CV6; 1975 (1999-2009), Citroen DS19M; 1965 (2009-2015), Citroen ID20; 1971 (2016-2020), Citroen TA 11B; 1953 (2021...)
Lovro ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Nakup rabljenega avtomobila garac Citroen v prometu 46 29-10-15 20:15
nakup.. mnenje glede velikosti b182 C3 Picasso 24 06-10-14 21:56
Vprašanje glede servisa kostevc Citroen C8 4 14-02-11 19:22
Nekaj vprašanj glede Xantie lukp Citroen Xantia 5 04-09-10 13:17
Dilema glede velikosti gum na homologaciji Stajp C5 MK I 24 09-02-08 22:25


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 07:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum