Vrni se   Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Notices

Blodnje in splošne razprave Kar ne spada nikamor drugam ...

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 06-11-19, 09:42   #17
kawa Illy
Svež Citroenar
 
kawa Illy's Avatar
 
Pridružen: Mar 2009
Lokacija: Gorenjska
Prispevki: 18
Default

Moje mnenje je, da v tretjem milenijumu vsi znajo delat solidne avte. Finese so seveda vsekakor stvar proračuna, a verjetno ima kljub vsemu pogosto glede zadovoljstva z vozilom prste vmes Fortuna.

Primer: Seata Ibizo, ki je bil kupljen nov (vozila ga je žena), sem bil v starosti 11 let po dveh letih borbe z rjo pač prisiljen prodati, pa je vse ostalo delalo čisto ok. Sosed ima še danes v lasti pol leta starejšo, tudi kupljeno novo (sedaj ima 15 let), pa mu je malo začela rjaveti "šele" lani ...

Renault Thalia, ki je v naši družinski lasti že 18 let in ki obere vse makadame, vleko prikolice itd., pa ima komaj kaj (na srečo seveda) rje. Vse ostalo zaenkrat še tudi dela bp. :)

Sam nikakor nisem pristaš germanske šole prodaje vozil z neskončnimi doplačili, paketi in podobnim bluzom. Do sedaj sem imel v lasti 4 citroene in z njimi sem (bil) kar zadovoljen. Res pa je, da je za vse skrbel/skrbi Jenko, če se to kaj pozna :)

Kljub navedenemu pa nikakor ne trdim, da bo moj naslednji avto PSA oz. francoz, nemec pa res bolj težko ... :)
kawa Illy ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Zaznamek


Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
MOJ PRVI NAKUP CITROENA antasi Sam svoj mojster ... 8 17-09-17 23:49
Monaški princ Albert ima najmočnejšega citroëna dvorjan Citroen in mediji 12 24-04-14 14:28
Nastanek Citroena XM gigo Citroen XM 4 07-01-12 17:48
CK Croatia na you tube borac Citroen in mediji 15 10-02-11 14:17


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 04:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2024- Citroen Forum