Vrni se   Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen Xsara > Xsara MK2

Xsara MK2 Xsara druge generacije

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 16-03-15, 12:08   #1
Ferdo
Svež Citroenar
 
Ferdo's Avatar
 
Pridružen: Mar 2010
Lokacija: Celje
Prispevki: 12
Default Osvetlitev kabine, predala, bralna lučka - ne dela

No, pa imam spet nov problem; po popravilu alternatorja imam sledečo situacijo: - lučka osvetlitve kabine mi je najprej opazno slabše svetila, malce brlela in utripala, nato pa ugasnila. Po preverjanju sem ugotovil, da ne delajo luči za osvetlitev kabine spredaj in zadaj, ne dela bralna lučka in osvetlitev predala pred sovoznikom. Sam indikator odprtih vrat (lučka v armaturki) dela normalno, se prižge, ko odprem vrata. Preveril sem vse varovalke, pa so vse cele. Pregledal sem tudi vse lučke; žarnice so cele, kratkih stikov na priključkih ali ohišjih lučk ni. Ko sem meril napetost na dovodnih žicah ločk, je bila ta nekje 1V, pri odklopljenih lučkah (vse sem demontiral).

Mogoče kakšen namig, kje bi napaka lahko bila? Kje sploh poteka instalacija za lučke? Po desnem stebru kabine? Kako lahko razdrem to, ne da bi kaj polomil?

Vnaprej hvala za nasvete.

Zadnji popravek od Ferdo : 16-03-15 at 12:10
Ferdo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen Xsara > Xsara MK2

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Ventilator potniške kabine ne dela jeti16 Citroen C4 Grand Picasso 28 26-11-14 15:46
Ventilacija kabine ne dela Zajcekd Citroen C4 Grand Picasso 9 03-06-14 18:46


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 08:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum