Vrni se   Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Novice in prototipi

Notices

Novice in prototipi Najnovejše novice, najnovejši modeli in vozila prihodnosti

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 23-03-18, 09:50   #35
antasi
Neustavljivi
 
antasi's Avatar
 
Pridružen: Oct 2011
Lokacija: celje
Prispevki: 3,529
Default

Citat:
Poslano od isarajli Poglej Sporočilo
Moj fotr ga je, kljub prepričevanju iz moje strani, kupu. Mogoč nalašč. Mi je vseen, sej se on vozi
Ajde, za penzerja, ki ni hiter, ma rad mehkega, limo, odvečne krame ne mara, ker se tud navadu nebi lahko na njo, je lahk še srečn, da lahk s penzijo tok našpara
Men je zadeva nekak všeč. Kadarkoli sedem v njega je čist, ma več kot pol kesla bencina, pa šparat ga ni treba
Bil je že 2× v Dubrovniku, pa tu okol je skup nabral mal čez 8000km. Dost :)
Par stvari me tak moti, da ne morem nehat mislit na to, me pa velik drugega pozitivno preseneča
Udobje, zatesnitev, poraba, men za volanom paše.
Do zdaj leti bp. Motor je dost za tak avto, več bi blo preveč
Ni namenjen športu to se ve, ampak se tud to čudo, da lepo pelat iz ovinka. Ni za mlade, za manj mlade tud ne, fotru je pa na kožo pisan. Sam pravi, da je pred 43 leti začel s citroenom, tak bo tud zakluču. Baje
Tista vodila v gepeku je tak edina stvar ki ga moti
S plastiko, lcd ?, lučmi, sedeži, menjalnikom, ventilacijo itd se dobro razume ! Majke mi, ne lažem. Ko sede v audia, pravi, da gre z formolo, ko pride nazaj naj čakam, da ga bom ven dobil
Avto je za moj pojm vredn tistga gnarja, se bo še pokazalo, ampak, ko pomislim, da je mojmu padla cena v 6 letih za dva fotrova avta Khm
Jaz sem ga sicer tiščal v forda, ni me poslušal in menim, da je vsaj enkrat mel mogoče prav. Al pa dvakram, mogoč trikrat...!
Aja, ko pa sede v mojga berlingota, pravi, da je super za drva vozit, pa še traktorski zvok mu paše v kabini.
Lepo, iskreno napisano, kakšne avte imajo radi starejši.
Avto res pisan na kožo uporabnikom, ki nimajo radi dodatne tehnične šare.
Saj bo zanimivo, ko se bodo spomnili enkrat v prihodnosti naredit v poplavi električnih hibridnih itd sodobnih vozil en tak preprost avto za uporabo,
če bo cena sprejemljiva, bo sigurno uspešnica, če bo co2, nox.. šel skozi
antasi ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Novice, Mediji, Promet, Tehnika, Akustika > Novice in prototipi

Zaznamek


Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno



Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 02:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2024- Citroen Forum