Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK II

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 06-04-15, 23:21   #1
andraž
Neustavljivi
 
andraž's Avatar
 
Pridružen: Mar 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 6,713
Default Nova kočija

Pa sta Spaček in DS-ka do bila novo družbo. Po novem imam v lasti C5 II Break Exclusive, letnik 2008, s 164000 prevoženimi kilometri, vsekakor nikoli karamboliran ali barvan. Ob tej priliki bi se zahvalil ModeluJT, ki je šel pogledat avto in ga ocenil. Seveda pozitivno!
No, avto je v zelo dobrem stanju, sem zelo pozitivno presenečen, avto deluje zelo lepo, ni zgonjen, so lepo skrbeli zanj.
Ime seveda nekaj napak, eno sem hitro začutil na glavi; amotizerja zadnje havbe popuščata. Sem dobil konkretno buško, ko je zlezla hvba dol, jaz pa tega nisem pričakoval...
Naslednja stvar je zračnost levega kolesa, ali je končnik ali blok na vilici pa bo povedal mehanik. Malo me skrbi ročna, ki ima kar nekaj praznega hoda... Še ena klasična napaka C5II... Ostalo dela in to po prevoženih (mojih) 500 km zelo razveseljujoče. Avto čaka kemično čiščenje notranjosti (namuckano alkantaro sem že obdelal z brusnim papirjem in je bistveno lepša) zunanjost je še zelo lepa, zato zaenkrat ne bo deležna kašnega pretiranega razvajanja. No, še to, avto je obut v zimske Michelin gume, ki gredo kmalu v hrambo, gor pa Kumho letne. Kmalu prilepim kakšno sliko.
andraž ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK II

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Nova tesnila GS mezy Citroen GS/GA 7 09-12-14 19:05
Nova različica za MyWay (RNEG) 40.03 Dr. MadMan Citroen in navigacija 10 03-05-13 23:26
Nova spletna stran ModelJT Citroen in mediji 6 05-06-12 12:01
Citroën Multicity- Nova storitev izključno na elek dvorjan Citroen in mediji 0 09-06-11 10:08
Nova spačkarska himna garac Blodnje in splošne razprave 3 02-05-11 08:22


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 07:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum