Vrni se   Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Blodnje in splošne razprave Kar ne spada nikamor drugam ...

Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro Včeraj, 23:06   #40
info@
Svež Citroenar

info@'s Avatar

Prispevki: 39

Dragi moji... Deset let je opisano na tisti CFS temi. 10 let vzponov, padcev, veselja, žalosti, uspehov, neuspehov... Namesto, da se takole pisari, ljudje lahko sami preberejo. Kdor je dovolj odprt , ga zanima večja slika, celota in bo bral, bo zastopil domala vse.

Osebne prijatelje (ne virtualne) imam od juga do severa, od vzhoda do zahoda, poslujem praktično po celi Evropi, poznajo me tudi na Japonskem, Australiji, Novi Zelandiji, itd. Prepotoval/potujem in se družil / se družim z 2CV sredino, ljudmi iz citro sveta. Pa tudi z vsemi ostalimi s katerimi nas družijo bencinski hlapi me vežejo stara in nova prijateljstva. In nikjer, res nikjer nisem doživel takšnih napadov in negativnosti name in na mojo delo kot tukaj v domači deželi Sloveniji v zadnjih 8 -10 letih.

Že pred leti, ko se je vse skupaj začelo sem akterje pozval da se dobimo in da mi predstavijo osebno vse obtožbe, ki so in še letijo name... pa ni bilo odziva. Z leti zadeva samo eskalira ... in moje ime je vsakič ponovno "umazano" za prazen nič. Res, prazen nič...

Nisem jaz začel to odisejo, vojno ali kar že to je. Začeli so oni in jo priznam, spretno vodijo leta in leta. Sebi v zabavo verjetno. Meni to ni v zabavo.

Še vedno vabilo velja, da se dobimo in enkrat za vselej tole zadevo razrešimo. Jaz sem za in čakam že vsa leta od začetka, če je vodstvo kluba pripravljeno storiti takšen korak. Predstavimo problem, priznamo svoje napake, se pogovorimo in vsi bomo lažje zadihali.

Hudi časi se nam vsem obetajo, kdor je sedaj obstal po krivdi virusa doma , verjamem po dveh tednih je že hudo. Sam ima to srečo, da se odpravim na delo vsak dan. Sem pa zaskrbljen za svoj in svoje družine obstoj, če bo tole dolgo trajalo. In sam pri sebi vem, da so precej bolj pomembne zadeve v življenju kot da se sovražimo za prazen žakl lufta... kar vsa ta zgodba je.

Jaz s tem končujem to zgodbo.

Hvala, vse dobro, ostanite zdravi in ne se tolk sekirat ...
info@ ni dosegljiv   Odgovori s Citatom

Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno