Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK I

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 21-09-19, 13:08   #1
dexterboy
Odvisni Citroenar
 
dexterboy's Avatar
 
Pridružen: Sep 2009
Lokacija: Postojna
Prispevki: 1,196
Default Moja Nova Konjenica

Hojla,

Na koledarskem prelomu iz poletja v jesen sem postal frišni lastnik Cepetavčka z letnico rojstva 2001, srebrne limuzine s 2.2 HDI motorjem, kupljen pri Andreju v Jerovšku, kjer je bil v komisijski prodajalni. Lastnik je bil zgolj eden, g. zdravnik, ki ga je kupil kot testno vozilo pri Jerovšku in je bil tam tudi stalno servisiran. Števec kaže 215.000 kilometrov, pred prevzemom so ga fantje na mojo veliko prošnjo pregledali in zamenjali še eno cev pri volanu, ki jo je potrebno enkrat zamenjati, da je potlej mir. Nisem se spuščal v podrobnosti, itak se lahko zapeljem in povprašam. Ima pa že serijsko FAP filter, ampak so rekli, da je aditiva še dovolj.
Na avtu se bohotijo Fulda letne gume 205/65-15 na platiščih, v avtu so me še čakale zimske gume Sava eskimo na navadnih kolesih. Kasneje sem našel še prečne nosilce za prtljažnik, ker je pa prejšnji lastnik pustil novejšega karavana C5 na servisu in sem ga nato odpeljal domov v Zokigrad, pa mi je podaril še dva nosilca za bičiklete. Na šipi je tudi Vinjeta, Andrej mi je podaril še tepihe by Jerovšek.
Tukaj naj dodam gromozansko pohvalo osebju Jerovšek. Ker sem kupoval rabljene avte tako od fizičnih oseb kot pravnih oseb, ampak odnos do stranke sta izkazala le Jerovšek v Grosuplje-u in Avto Cerar v Kamniku. Vsi ostali prodajalci, vključno z Avtomerkurjem na Samovi... ne najdem ravno lepih besed. Podn...
Cena? Na netu je bila napisana 1100, ampak smo jo uskladili na tri mestno cifro.
Ker sem imel gume v avtu in se je videlo iz nizke zemeljske orbite, nisem mogel "riskirati", da bi že prvo noč bil tarča "potrebnikov" z rezervnimi deli. Zato sem jo kar takoj mahnil iz prestolnice v Postojno, še prej pustil malo cekinov na OMV pumpi.
Tako jaz "pohodim gas" že na južni obvoznici in se zgodi...nič. Malo čudno, spustim, pohodim, sekundo nič, nato nekaj pospešuje... tako, na easy. Hudirja, meni postane vroče. WTF? Ali manjka kašen bat? Je notri 1,6 dizel iz golfa dvojke? Dam v četrto, pohodim gas, da malo zvrtim vztrajnik, pa spleza do 3000, pa noče naprej...
Mozgam jest, kaj bi to bilo, si rišem v glavi shemo motorja pa kje bi se lahko ustavilo, pa se čez par minut spomnim našega službenega švabenwagena, 1.6 TDI Caddyja, ko smo ga prevzeli za intervencije po Sloveniji.
Tam je bilo ISTO. Ni šel preko 3200 vrtljajev, pa če si umaknil dilo, ki je pod stopalko za plin in pohodil plin do konca. Mašina je bila preprosto zamorjena! Kako je danes? 3500 za šalo! 4000? Noben problem! Kako se to vrti, je preprosto neverjetno. Se mi dostikrat na prehitevalnem pasu nočejo umakniti, ko vidijo nek kombi style avta, ki ima željo peljati hitreje od njih... Tako, da, mene čaka obdobje "utekanja" mašine v višje vrtljaje. Na povratku v LJ sem "celo" dosegel 150, ampak več ni šlo :)))
Kaj še dodati? Ima nekje pod zicem izmenjevalec glasbenih zgoščenk, ima H3+ vzmetenje s Sport gumbom na sredini, obvolanske komande za radio in tempomat, mogoče sem še kaj pozabil, ampak do danes sem se peljal samo enkrat, borih 160 kilometrov je za mano. Pregledal bom še akumulator kakšen je. Mogoče ga preventivno zamenjam v LeClercu v kakšnih od prihodnjih akcij. Tam so njihove znamke dosti ugodno, pa še starega tipa so, kjer lahko dolivaš destilirano vodo, ne pa zaprtega tipa ko ena Varta pred leti, ko sem jo po dveh letih vrgel stran! Plus si moram še natisniti navodila, ker jih v avtu nisem našel. Zgolj ovitek, he he. Plus bom moral na spomladi preveriti še sklopko, če je bila zamenjana. Velik servis e bil narejen pri 160.000 tisoč in me naslednji čaka čez 4 leta, do takrat pa imam namen vrteti volan tega štirikolesnika. In če bo potrebno, jo bom kar zamenjal. Pa še volan se začenja počasi "prašiti", ga bom moral obleči v kakšne "ženske najlonke", da me ne spravlja v slabo voljo. Za radio se tudi pozanimam, če je možnost, da imam tako kot sem imel v blondinki, Alpine z vmesnikom, da so me ubogale obvolanske komande...
Slike pa dodam proti večeru. Grem sedaj na sonček :)
__________________
http://www.avtofil.si/
ko dobro postane še boljše...
dexterboy ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C5 > C5 MK I

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Vključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Moja nova Lepotica gigo Xsara MK1 185 05-08-14 12:36
Moja nova Švedinja greggor Citroen DS (žaba) 47 06-06-13 21:34
Moja nova zverinica :) dguard C4 - MK I 64 14-03-10 19:05
Moja dijana - ali, zakaj nisem bil na Češkem janez Citroen Diane 29 30-08-09 23:39
AX, moja nova pridobitev jerson1978 Citroen AX 2 17-05-09 12:44


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 10:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum