Vrni se   Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen Xsara > Xsara MK1

Xsara MK1 Xsara prve generacije

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 01-05-09, 17:22   #1
Berti24
Poučen Citroenar
 
Berti24's Avatar
 
Pridružen: May 2009
Lokacija: Gorenjska
Prispevki: 84
Default Daljinsko zaklepanje

Pozdravljeni.

Pred tednom dni sem končno postal ponosni lastnik xsare 1.4 letnik 98 modelno leto 99. Ker ni imela daljinskega zaklepanja sem hotel zmontirati univerzalnega. Poiskal sem žici za zaklepanje in odklepanje. Ko sem priklopu na +12 V mi je odklenil in zaklenil. Po montaži daljinskega modula mi je pa skurilo varovalko in ni naredil nič. Po opravljenem posegu mi sedaj ne dela več dobro centralno zaklepanje. Če odklenem in zaklenem voznikova vrata mi sopotnikovih ne odklene če pa s ključem odklenem in zaklenem na sopotnikovih vratih dela normalno. Sem že poskusil zamenjati motorček v sopotnikovih vratih in ni spremembe tako da mora biti težava v modulu centralnega zaklepanja. Zanima me če ima kdo kaj izkušenj s tem ali če ima kakšen rabljen modul? Zanima me tudi če je kdo uspešno zvezal daljinsko centralno zaklepanje in kako je to izpeljal da mi ne bo spet skurilo varovalke ter modula?
Najlepša hvala za odgovor.

Ajde
Berti24 ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen Xsara > Xsara MK1

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Daljinsko centralno zaklepanje Gox Citroen AX 39 11-09-13 13:39
Daljinsko zaklepanje Matej-M Berlingo first 10 07-04-11 14:35
daljinsko zaklepanje ijaijaijao Berlingo first 9 11-10-10 17:59
Daljinsko zaklepanje ne dela XsaraBordo Xsara MK2 7 11-08-10 14:04
Nepokorščina ključa / daljinsko zaklepanje uros21 Citroen Xsara Picasso 1 25-03-10 17:06


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 04:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum