Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C8

Notices

Citroen C8 Za večje družbe in družine C8

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 06-05-22, 23:11   #11
Čojko
Neustavljivi
 
Čojko's Avatar
 
Pridružen: Jul 2007
Lokacija: vidim Slavnik
Prispevki: 5,984
Default

Avto sem imel dvakrat na Avtonetu. Prvič sem ga dal po 5. dneh dol ker je bilo ful zanimanja pa še nisem vedel kaj naj vzamem za nadomestek.

Pol sem ga dal še enkrat ko sem nabavil C6, da malo prišparam na vsakdanjem avtu - bencinska Xsara Picasso. Ena 2 do 2,5 jurjev bi bil v dobrem, pol pa ne kliče noben 3 tedne in že razmišljam zakaj to delam saj mi je res ful super uporaben, otroci vsak dan večji,.. in pol me pokliče en štajerec, ga slišim takoj, da je pravi, bi prišel pogledat je v LJ, čaka ženo na pregledu, pa mu rečem, da sem v službi in se morem skombinirat, naj me pokliče ko žena konča, da si dobim čas za razmislit.
Pokliče in mu povem da sem se premislil in da ne prodajam več
Bi ga kupil, ker ga je že imel, ravno tako z avt. menjalnikom, pedanten, sva se pol pogovarjala,...

Tako, da zdaj zrihtat zadeve kar mu je še manjkalo.

Tista improvitacija lopute za zrak z VW kosom je bila kratkotrajne narave. Mi je pred par dnevi zopet odpovedala. Smo celo dobili celoto od konkurence po zelo ugodni ceni - hvala serviser, ker mi daš cel tvoj precej velik rabat in vzameš 20€ za zamenjavo.

Trenutno je avto pri klima majstru, ki ima tudi dušik, da jo porihta tako kot mora. Verjetno bo notranji uparjalnik, ker pomeni razdiranje armaturke.

In letne gume bom mogel nabavit in te zimske, ki so na koncu vreči stran, pa bo zopet brezhiben.

Zadnji popravek od Čojko : 06-05-22 at 23:28
Čojko ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C8

Zaznamek


Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Peugeot 2008 l. 2016 miran82 Citroen in navigacija 1 11-02-17 17:21
Saxo 1.1i 01 za Peugeot 1.1 96 saxo2001 Citroen Saxo 9 31-08-15 15:08
Jesensko srečanje CTS-a in PUGI kluba 11.9.2010 Xandrej Avtosaloni in prireditve 26 22-09-10 20:54
Xsara Break 1.4i vs. Peugeot 206 1.4i andrazzzz Xsara MK1 6 06-05-09 18:23
Mednarodno srečanje Peugeot v SLO garac Avtosaloni in prireditve 8 09-06-07 12:57


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 02:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2024- Citroen Forum