Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Grand Picasso

Citroen C4 Grand Picasso 7 sedežni Picasso

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 27-02-20, 14:05   #22
Mitjaa25
Svež Citroenar
 
Mitjaa25's Avatar
 
Pridružen: Oct 2017
Lokacija: celje
Prispevki: 23
Default

Citat:
Poslano od dbostjan Poglej Sporočilo
V mojem primeru sem jaz prekinil garancijo. Če bi jim po tretji reklamaciji (isti vzrok, vedno so "popravili" tako, da se je avto drugače obnašal. Enkrat so naredili tako, da avta nisem mogel ugasniti, če so bile prižgane luči, drugič tako, da se je popolnoma izpraznil akumulator, če nekaj dni nisem peljal avta, tretjič so me obdolžili, da sem sam nekaj šaril po inštalaciji in stavil na 1xbet... ) še enkrat peljal avto na reklamacijo, sem se bal, da bom moral menjati kompletno ožičenje. Ker sem elektrotehnik, sem se zadeve lotil sam, odpravil napako in pol leta star avto naslednji dan peljal prodat, tako se mi je vse skupaj zamerilo... No, saj težavo z elektriko bi še "požrl", ker pa so bile težave tudi s krušenjem barve, mi je prekipelo.
Uff… js sem imel problem s klimo in so skoraj pol avta zamenjali predno so pogruntali, da je "grelec" zanič.. Škoda izgubljat besed :)
Mitjaa25 ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Grand Picasso

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno



Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 02:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum