Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Grand Picasso

Citroen C4 Grand Picasso 7 sedežni Picasso

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 22-11-11, 10:07   #1
klavdijo
Poučen Citroenar
 
klavdijo's Avatar
 
Pridružen: Dec 2010
Lokacija: Murska Sobota
Prispevki: 118
Default Spet problemi,po dolgem času!

Kot pove že naslov, smo po dolgem času spet pri problemih. Lepa nedeljska vožnja ko naekrat zaslišim beep, na displeju se izpiše HAND BREAK SISTEM FOULTY, še to nisem dodobra skapiral za kaj gre , spet naslebnji beeep, in se izpiše ESP/ASR SISTEM FOULTY, potem pa še sledijo naslednji beep-i, DEPOLLUTION SISTEM FOULTY IN SIDELIGHT BULLBS FOULTY, ABS SISTEM FOULTY. potem se avto ni več odzival na pritiskanje na plin, lepo se je zaustavil in ugasnil, potem sem ga ponovno zagnal se peljal sto metrov in seveda enak problem kot prej. Takoj sem poklical serviserja ki mi je po nekaj predlogih kaj in kako svetoval da treba avto takoj priklopit na računalnik in pogledat kaj je narobe. Seveda sva to včeraj naredila, ampak kaj če nikjer ne pokaže nobene napake, je mogoče kateri od vas imel že podobne probleme?
klavdijo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Grand Picasso

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno



Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 10:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum