Vrni se   Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Blodnje in splošne razprave Kar ne spada nikamor drugam ...

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 02-03-10, 08:38   #1
andraž
Neustavljivi
 
andraž's Avatar
 
Pridružen: Mar 2007
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 6,720
Default Kvaliteta novih vozil

Sicer je to zgodba o Renaultu, vendar je tudi drugje verjetno podobna slika... Prejšnji kombi, ki sem ga vozil je bil letnik 2001, z njim naredil skoraj 250000 km, brez vsakih težav, novega sem dobil lani novembra. Opažam, da je v kvaliteti materialov notranjosti bistvena razlika, stranski paneli so rahlo valoviti, pokajo, če se jih malo bolj grobo dotakneš, armatura je iz podobnega materiala, v njej so vgrajeni črički, ki se jih ne da odpraviti, tega vsega v prejšnjem ni bilo. Sklepam, da je tudi ostalo, kar se tiče motorja, obes v podobno slabšem stanju... Kompresor klime je že odpovedal. Vse to pri 4 mesece starem kombiju...
Ko sem se pritožil mehaniku, ki je pooblaščen serviser te znamke, mi je povedal, da je za nižjo ceno vsaj teh vozil "kriva" uporaba najcenejših še možnih materialov, ki so vgrajeni povsod v avto in so bistveno nižje kvalitete kot pri letniku 2001, ter da s tem kombijem sigurno ne bom naredil 200000 km. Menda so nekje leta 2006-2007 začeli namerno nižati kvaliteto.
40 let nazaj so delali avtomobile še za zmeraj... Zdaj pa je glavni cilj zaslužek, ker je treba vozilo zamenjati po cca. 4 letih.
Kako je pa s tem pri Citroenu?

Zadnji popravek od andraž : 02-03-10 at 08:41
andraž ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Zanesljivost in pokvarljivost vozil v letu 2009 Xandrej Citroen in mediji 1 30-08-17 10:26
Uvoz rabljenih vozil hadei Citroen v prometu 1 18-02-12 20:46
Psihoaktivne snovi in vožnja motornih vozil hadei Citroen v prometu 22 10-02-12 08:22
Akcijska ponudba vozil citroen 90 let garac Novice in prototipi 7 06-09-10 21:50
Statistika okvar vozil Citroen hadei Citroen in mediji 14 15-10-09 14:21


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 19:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum