Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso 5 sedežni Picasso

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 24-10-09, 16:03   #1
sloslo
Poučen Citroenar
 
sloslo's Avatar
 
Pridružen: Jun 2008
Lokacija: -
Prispevki: 62
Default Vse težave mojega C4 Picassoja

Živjo!

Predlagal bi, da bi v to temo strnili težave in težavice vaših C4 Picassojev (tudi C4 GP), da vidimo recimo, katere napake so serijske, katere pa slučajne.Zanimivo bi bilo tudi slišati ali so vam napake odpravili.

Bom jaz začel.
Jaz sem nad svojim C4 1.6 120 KM izredno razočaran.V enem letu in sedaj pri 12000 km se je že marsikaj dogajalo.

- Začelo se je takoj s tresenjem volana pri 120km/h.Težava je delno rešena.Problem je v originalnih letnih gumah, spomladi je bilo potrebno 2x centriranje, da se je zrihtalo.Bo letos spomladi spet isto?:( Zimske gume ne tresejo volana.
- Potem pot. rač.Laže od 0.4-0.9l/100km.Kakor se mu zdi.Se kao ne da zrihtat.Zunanjo temp., večkrat preverjeno, kaže 2 stopinji preveč.
- Pokanje v podvozju, ko se zapelješ v rikverc.Menda je to pri vseh pablotih.Malo zategnejo pa čez čas spet isto.
- Nato je sledilo cviljenje v motornem prostoru.Menjan, se mi zdi da napenjalec jermena al neki tazga ter alternator.
- Sovoznikova šipa ob višji temp. ob koncu dviga še nekaj škripa.Menda bo treba menjat dvižni mehanizem.
- Ob vrtenju volana mi je zgleda poleti vanj ušel en majhen čriček:)
- Sedaj spet neki malo zacvili pri motorju, na koncu ko se motor ustavi.

Uglavnem, če me še na cesti kdaj pusti, potem sem pa zaključil s to znamko.

Seveda pa ni vse tako črno.Kar nisem napisal je pozitivno pri njem:) Oprema, udobje...

Lep dan!
sloslo ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Picasso

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
c8 Težave z delovanjem radia in ostalih funkcij tajapia Citroen C8 2 30-04-11 21:55
Težave z zapiranjem/odpiranjem sp.leve šipe mcmicky Citroen C4 Grand Picasso 2 23-01-11 13:23
Težave z elektriko pri C2 inserat C2 5 12-03-10 13:26
C8, menjava jezika na displeju in nastale težave tajapia Citroen C8 7 19-08-09 17:48
Elektronika v avtomobilu hadei Tehnika v vozilu 1 09-01-08 22:18


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 07:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum