Vrni se   Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen Xsara > Xsara MK1

Notices

Xsara MK1 Xsara prve generacije

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 03-05-11, 17:14   #1
skorjancl
Svež Citroenar
 
skorjancl's Avatar
 
Pridružen: Nov 2010
Lokacija: Kamnik
Prispevki: 19
Default Problem z elektroniko :(

Vceraj sem se peljal iz Ljubljane ko sem naenkrat opazil lucko za akumulator. Hvala bogu da mi je samo 100 m pred hiso crknil avto, da sem v leru prilezel na dvorisce.
Zgodilo se mi je ze to, samo takrat ko se mi je razletela jermenica po cesti... to mi je jasno. (bilo menjano in jermen se zmeraj laufa- vendar v prazno?)

Danes zjutraj ves optimisticen, kljuc vtaknem.... ne vergla- se pravi cisto prazen akumulator.
Pride punca do moje hise s krokodilcki,10 sek pocakam, vzgem, lucka akumulatorja NE sveti!
Avto mi laufa na dvoriscu vec kot 15 min se usedem v avto odpeljem 15 km in potem ugasnem avto. Cez 3 min ga spet vzgem, lucka pa spet sveti! Se zapeljem 7 km priblizno, avto kaput( akumulator spet prazen). Od takrat sem ga se parkrat probal vzgati na krokodilcke, vendar brez uspeha.. po 500 metrov sem peljal potem pa spet crknil. Ima kdo kaksno idejo? Mislite je to kaksen slab stik, slab akumulator, ali alternator? Je imel kdo podobne izkusnje?

PS- min pred zmanjkanjem elektrike, lucke (armatura) itd. so bile ze tako slabo osvetlene da tud ce ne bi bile.

Hvala ter Lp,
Luka
skorjancl ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen Xsara > Xsara MK1

Zaznamek


Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
Problem pri hladnem zagonu bizi10 C5 MK I 6 02-03-11 19:27
Xantia l. 97 1.8 i 16v problem števca copis790 Citroen Xantia 7 17-09-10 22:17
Problem s hlajenjem kabine D_M_B Xsara MK1 8 12-06-10 22:29
AX 1996, 1.1 problem z elektriko Slavkoax Citroen AX 17 14-07-09 19:33
Problem z elektriko KOUTER Berlingo first 6 25-02-09 20:46


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 22:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2024- Citroen Forum