Vrni se   Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen XM

Citroen XM Citroenov ponos v 90-ih letih XM

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 10-10-09, 01:20   #1
Xandrej
Neustavljivi
 
Xandrej's Avatar
 
Pridružen: Feb 2007
Lokacija: Slo-Mars
Prispevki: 7,172
Default XM "Superca"

No ker je bil XM v 90 letih ponos Citroena sem jaz danes še sebi za dušo privoščil moj ponos.


Vglavnem:

Xm 3.0 V6 Letnik 92 (bordo rdeča barva)
132 000 kilometrov od prvega lastnika, s servisno knjigico, vsemi navodili, vglavnem vse vse vse...

Avto je res zelo lepo ohranjen lahko rečem skoraj kot nov. Nima usnja in nima klime ima pa original električno strešno okno ter električni sedeži, original lita platišča DIRAVI itd itd...

No zgodba pa je takšna bila:

Zadnjič je peter skala napisal, da ve za enega lepegaXM-a od njegovega prijatelja. ker sem dobil kontakt sva se z gospodom danes tudi srečala. pripeljal sem se v LJ in videl lepega XM-a v bordo rdeči barvi 2.0 ambiance 240 000 kilometrov, servisna knjiga in vse.

No po natančnem pregledu se za avto nisem odločil (gnili pragovi), zanemarjen v drugačni smeri glede čistoče in polno nekih deatiljov kateri so me motili...

(avto za dober denar, malo vložka le čas je treba pa pragove zamenjat pa te svari). če koga zanima...


No ko sem se vračal iz Lj sem poklical Robija iz MB pa pravi pridi imam jaz enega V6 zate!

Pride Robi pa njegova madam po mene (v priponki vam bom pokazal s čem sem se danes vozil gledat XM-a) in po mojo madam in gremo gledat lepotca, takoj je padla Ara...

No tak je bilo to... Avto bom seveda še spoliral, porihtal enih par detajlčkov pa je... Na avtu čisto vse deluje (oba ekrana, vsa elektirka, moto teče zelo lepo, hidravlika v odličnem stanju, nič mastno vse suho vglavnem kar za roko dat in sklenit kupčijo...

No pri bajti imam sedaj 2 ''šestaka'' in sem zelo vesel... Sem komaj sedaj prišel domov, saj smo že lepotca malo zalili in se nasitili.

Slike pa dobite enkrat drugi teden, sedaj imam neke obveznosti drugi teden pa na plano z njim...


Uiiiiiiiiiiii

priponka s čem sem se danes vozil kar lep kos poti. Prideta po naju: SM! SM! SM! 2 sem ga videl v življejnu v živo tokkrat pa sem se peljal... Fantje to pa je doživetje. Letnik 73 z 170 konjili pa ferrari style menjalnikom! Vglavnem nepozabno!!! Pa kako avto potegne, pa zvok pa vglavnem neopisno!
Attached Images
File Type: jpg DSC00113.jpg (79.2 KB, 0 pogledov)
File Type: jpg DSC00114.jpg (66.5 KB, 0 pogledov)
__________________

Zadnji popravek od Xandrej : 10-10-09 at 01:38
Xandrej ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Starejši Citroeni > Citroeni - X - > Citroen XM

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno



Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 10:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum