Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Picasso

Notices

Citroen C4 Picasso 5 sedežni Picasso

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 02-10-17, 12:17   #1
baterija
Svež Citroenar
 
baterija's Avatar
 
Pridružen: Apr 2017
Lokacija: Ptuj
Prispevki: 16
Default Težava z zaznavo ključaKEYLESS

Pozdravljeni

Imam eno težavo in sicer zzanavanjem ključa pri KEYLESS C4 picasso 9/2013
Sem že iskal po forumu panisem našel podobne teme.

Zadnej čase opažam da mi večkrta napiše da kjuč ni zaznan čeprav imam ključ v žepu. Zadnič sem imel v roki oba ključa in je še vedno napisalo da ni kjuča. če ga vstavim v tisto režo za odlagane ga načeloma zazna. takoj ko ga odstranim mi napiše da je bl kjuč odstranjen iz avta in ga potem lahko izklopim samo z dolgim pritiskom gumba.
Enako se mi zgodi če se odprejo sovoznikova vrata, v tistem trenutku mi napiše da je ključ odstranjen iz avta čeprav je še vedno v reži za odlaganje.
Največji problem je v tem da zadnjič nisem uspel niti zakleniti avta (ne z dotikom kljuke ne z gimbom na ključu).
Sem posumil da je kriva baterija v ključu ampak noben kjuč ni deloval, nato pa mi je čez 20min ko sem prišel iz trgovine uspelo zaklenit avto z gumbom na ključu preko polovice parkiriča torej sem opustil idejo o slabi bateriji.

A ima kdo prosim kakšno ametno idejo? (sem bral tudi da so eno samo SW na novo naložili pa je bilo OK ampak jaz sem to posodobil pred 3 meseci na zadnjo verzijo, težava pa je prisotna sedaj 2-3 tedne tako da SW ni)


PS: Če menjam baterijo moram ključ na novo povezat ali bo ostal?
baterija ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen C4, C4 Picasso, C4 Grand Picasso > Citroen C4 Picasso

Zaznamek


Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
PEUGEOT PARTNER težava z BSI enoto andrej999 Berlingo first 4 06-10-14 14:50
Težava z navidrive plazarig Citroen C4 Grand Picasso 11 11-11-11 07:54
Težava s temperaturo hladilne tekočine corvette Citroen Xsara Picasso 23 09-09-11 12:22
C5 2.2HDi - težava z menjalnikom parafly C5 MK I 5 07-10-10 16:52
Težava pri odzračevanju sistema pri Xantiji Mike666 Citroen Xantia 17 24-11-07 18:52


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 21:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2024- Citroen Forum