Vrni se   Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen Berlingo

Citroen Berlingo Zelo uporaben Citroen Berlingo

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 19-09-17, 01:31   #1
Scorp84
Poučen Citroenar
 
Scorp84's Avatar
 
Pridružen: Mar 2016
Lokacija: Ljubljana
Prispevki: 71
Default Odpovedalo stikalo za luci.

Je imel se kdo primer, da mu je stikalo za luci odpovedalo? Danes mi je prav zivce potegnil, koncno po dolgem dnevu grem domov, zapeljem na glavno cesto na zaslonu se mi izpise izklop avtomatsko priziganje luci. Ok mislim si zaradi dezja je to, ker ko dezuje ima itak skoz prizgane glavne luci. Cez 5 min ostanem brez luci, wtf, niti dnevne niso gorele, jst pa 90 na uro v polni temi vozim, se sreca sem lahko vsaj meglenke vklopil. Ustavim, premikam stikalo, tema. Ugasnem prizgem spet nic, pustim malo pocivat, dam stikalo na auto, kontakt dela gremo. Se ustavim v mercator v garazni hisi mal testirat ce je senzor pa spet veselje, vgasnem avto, luci pa tokrat ne, tudi po eni minuti ne, kokr imam nastavljen. Odprem vrata piska (nisem vedel da je tok glasno), da ni ugasnjeno, stikalo seveda ne reagira. Nic jezen zaklenem pridem cez 20 min nazaj luci se delajo. Vzgem vsaj tokrat delajo, pripeljem domov, vgasnem motor hkrati se pa luci tudi, ceprav imam nastavljeno da se po eni minuti ugasne, stikala pa od mercatorja se nisem dotikal. Eh moj berlingo
V zivljenju imel marsikatere okvare (ne s tem), kaj takega pa se nikoli. Stikala pa od nakupa se skoraj niti dotikal nisem :).
Scorp84 ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Aktualni Citroeni > Citroen Berlingo

Zaznamek

Orodja Tem
Način Prikaza

Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
C5 mk3 luci, navi NoFear85 C5 MK III 20 09-03-18 13:03
Samodejne luci in osvetlitev armaturke Snakes Citroen Xsara Picasso 1 16-08-17 19:41
CITROEN XM V6 AVTOMATIK - multifunkcijsko stikalo BORCI V6 Citroen XM 8 16-02-16 18:56
Stikalo na vratih Zgagec Citroen Xsara Picasso 0 19-10-15 23:31
Stikalo notranje osvetlitve na vratih prtljažnika Tomay Berlingo first 8 12-05-15 12:53


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 09:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum