Vrni se   Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Blodnje in splošne razprave Kar ne spada nikamor drugam ...

 
 
Orodja Tem Način Prikaza
Prev Prejšnji Prispevek   Naslednji Prispevek Next
Staro 04-11-19, 11:31   #1
isarajli
Citroenar z dušo in srcem
 
isarajli's Avatar
 
Pridružen: Jul 2010
Lokacija: OPLOTNICA
Prispevki: 674
Default Slovo citroena

Pravijo, da vsakega enkrat pamet sreča, eden jo takrat zgrabi, drug pač ne.
Ker gre danes še zadnji citroen ( jumpy) od hiše, sem se odločil, da ta znamka na dvošču nima več prostora.
Čeprav sem slepo lagal sam sebi toliko let, da le ni tako slab kompromis glede na ceno, ker pač sm nekak citroenar po duši, od diane dalje, sem skužil, da praktično ni vreden niti boljši od dacie.
Od nekdaj zraven psa vozim tudi švaba.
Pri bajti sta bla 2 nova citroena in 3 novi švabi. Od leta 2002 dalje, do takrat novih ni bilo.
Kalkulacija je pokazala, da je kljub velik manjši nakupni ceni citroen na koncu stal samo malo manj kot švab. Z obema prevoženih okoli 300.000km. Primerjam samo ta dva, ki sta imela isti namen in istega šoferja, ostali avti so pri nam mule.
Sivi lasje, nesposobni serviserji, neprestane okvare, pogoste menjave veliko prehitro dotrajanih delov, črički in nepojasnjeni zvoki, poki itd, dragi nekateri deli, glede na življensko dobo velik predragi, moči motorjev glede na kw/ccm, notranji materjali, sedeži itd, da o steklih, zvočni izolaciji, menjalnikih sploh ne govorim.
Skratka, zame je psa bil še avto pred 2000 pa še to dva ali tri modeli.
O samem počutju, vožnji raje ne bom govoril.
Ker se od teh poceni gajb poslavljam, se enako tudi od foruma.
Forum je zanimiv, predvsem se da največ prebrati o okvarah-problemih. Dolgčas z psa res ni, zato forum ne bo izomrl.
Po drugi strani pa je forum eden izmed najbolj sovražnih, nekulturnih forumov.
Nekateri dejstva pač ne znajo sprejet, kar je samo dokaz njihove inteligence.
Največ vedo tisti, ki vozijo svoj drugi avto, pa še ta vreden 800€, ali pa tisti, ki niso nikoli vozili kaj drugega.
Skratka, men se ne da več, niti bluzit, niti vozit kant, zato se v veselje drugih in sebe poslavljam.

Glede na vse pretege hvale psa, se pa da na forumu, da veliko prebrat, da so nekateri spoznali ali se sprijaznili z dejstvom, kaj pomeni poceni psa. Druge pač ego matra.
Če voziš psa in pluvaš po njemu, se mi ne zdi narobe, kot če ga ne in ga hvališ.

Lep pozdrav in ogromno srečnih km vam s katerokoli znamko želi samo prodajalec in polagalec kamna Ivan.
__________________
kremenčkovi s.p. Prodaja in polaganje kamna 051-832-858
isarajli ni dosegljiv   Odgovori s Citatom
 

  Citroen Forum > Razvedrilo > Blodnje in splošne razprave

Zaznamek


Dovoljenja
Ne morete objaviljati novih tem
Ne morete odgovarjati na prispevke
Ne morete nalagati priponk
Ne morete urejati svojih prispevkov

BB koda - Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda - Izključeno
HTML koda - Izključeno


Podobne Teme
Tema Avtor teme Forum Odg. Zadnje Sporočilo
MOJ PRVI NAKUP CITROENA antasi Sam svoj mojster ... 8 17-09-17 23:49
Monaški princ Albert ima najmočnejšega citroëna dvorjan Citroen in mediji 12 24-04-14 14:28
Nastanek Citroena XM gigo Citroen XM 4 07-01-12 17:48
CK Croatia na you tube borac Citroen in mediji 15 10-02-11 14:17


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 05:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2021- Citroen Forum