Citroen Forum

Citroen Forum (http://www.citroenar.eu/index.php)
-   Citroen v prometu (http://www.citroenar.eu/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Ali ste član AMZS (http://www.citroenar.eu/showthread.php?t=1967)

garac 19-11-07 22:08

Ali ste član AMZS
 
Zanima me ali ste člani avto moto zveze slovenije? Koristite njihove bonitete, ?e jih prosim Napišite katere. Napišite prosim svoje mnenje o tem.

Ste morda član kluba voznik vozniku, ali kako drugače sodelujete pri dvigovanju nivoja prometne kulture?

Osebno večkrat počekiram AMZS stran, ?e niste opazili imamo na Našem forumu direkt povezavo. Preko njih sem recimo kupoval karte za trajekt

michoBX 19-11-07 23:05

Jaz osebno, se mi zdi, da sem ?e vedno premlo na cesti, da bi se učlanil v Amzs. oče je bil dolga leta član, se mi zdi da ma ?e polno nalepk, pa enih zNašk od amzsja...

Sploh pa nevem, kaj ti ponujajo ?e si član. Sličim tu pa tam ka?no reklamo, da imajo člani nekaj popusta, pa avtovleka, ?e kaj?? Noja, @garač je omenil karte za trajekt...

dvorjan 19-11-07 23:19

Bil, pa nisem vec, nisem izrabljal vseh moznosti, pa se mi ni zdelo upraviceno placevati clanarine.

Sicer pa ce imas GSM-e od par ljudi na tem forumu, je veliko bolje kot AMZS, preverjeno! =)

hadei 19-11-07 23:57

Koristil sem popuste pri tehničnem pregledu in 1x prevoz poškodovanega vozila. Slednji je bil brezpla?en.
Sedaj pa koristim njihovo revijo za Naš forum.

Dr. MadMan 20-11-07 08:53

Bil član cca 5 let od letos nič več... ni računice...

Lovro 20-11-07 08:55

Sem bil član, prišlo mi je prav, ko so mi prepeljali pokvarjen avto, ko so mi menjali počeni prednji disk na BX-u, popust za optiko ter enkrat zastonj itinerar (Našrt poti). Včasih si dobil tudi kako zanimivo darilo ob podalj?anju članarine.
član sem bil, dokler sem vozil res stare avtomobile, potem ne ve

garac 20-11-07 10:41

@Lovro meni se zdi ravno obratno. član bi bil, ?e bi imel novejši avto. Pri starem se z malo improvizacije da večino napak sanirat, pri novem malo ali skoraj nič.

Je pa moj sodelavec model, pride ob dveh do avta, guma prazna. Ja nič, kaj ne bomo menjali, pa si roke mazali zakaj pa članarino pla?ujem? halo AMZS imam okvaro...

gigo 20-11-07 12:11

Sem član AMZS-ja in sem ?e enkrat koristil njihove usluge. Ne bom jih ravno hvalil.

Lovro 20-11-07 13:23

Citat:

Poslano od garac (Post 23852)
@Lovro meni se zdi ravno obratno. član bi bil, ?e bi imel novejši avto. Pri starem se z malo improvizacije da večino napak sanirat, pri novem malo ali skoraj nič.

Ja, nekatere malenkosti sem tudi sam saniral na cesti, ampak vedno pa jih ni bilo močno sanirati takoj na kraju samem - takrat sem izkoristil članstvo AMZS, da so mi vsaj prepeljali avto domov ali do mehanika. Poleg tega je pri starejših avtih večja močnost okvar.

Jerry 21-11-07 23:19

Citat:

Poslano od gigo (Post 23853)
Sem član AMZS-ja in sem ?e enkrat koristil njihove usluge. Ne bom jih ravno hvalil.


ja nad zadnjo uslugo sem bil tudi jaz zelo negativno presene?en. prvič da me je našel me je trikrat klical(kraja se ne da zgrešit...ve skoraj vsak), mi odpelje avto do mehanika 15 km od kjer ga je naložu in potem mu re?em da me pelje ?e 2km da odpeljem otroka v vrtec, pa za?ne nekaj godrnjati(joj ker se ne razburjam v pri?o otroka, drugače bi.....olala)

No v glavnem koristim avtovleko, pa brezpla?ni preventivni pregled. Avto mora biti 1x letno malo pregledan od nepristranskega osebja.

Ne vem meni se zdi da se kar spla?a imeti te usluge.


Vsi časi so GMT +2. Ura je zdaj 02:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2000 - 2024- Citroen Forum